Koknesieši pēc Rīgas čempionāta papildina savus medaļu krājumus

Ir februāra vidus un vieglatlētikas sezona telpās rit pilnā sparā. Arī pagājušo nedēļas nogali vairāki sportisti pavadīja startējot Rīgas atklātajā čempionātā vieglatlētikā, kas norisinājās Rīgas sporta manēžā. Atkal aplausus ir pelnījuši Kokneses sportisti, kuri vēlreiz pierādīja, ka no Kokneses vieglatlētiem var sagaidīt lielas lietas. Uz Rīgu devās pieci sportisti, skaits nav liels, taču panākumi gan. Rīgā Kokneses sportisti spēja izcīnīt 4 medaļas.


Abi Kokneses lodes grūdēji Mārtiņš Broks un Reinis Nungurs mājās pārveda pa medaļai. Mārtiņam Brokam ar rezultātu 15,31m pēc apbalvošanas ceremonijas kaklā mirdzēja zelta medaļa, bet Reinis, kurš piedalījās U20 vecuma grupas sacensībās, draugiem un radiem varēja lielīties ar Sudraba medaļu. Reiņa rezultāts bija 15,74m Reinim šī sezona ir iesākusies ļoti veiksmīgi, abos startos ir uzrādīti labi rezultāti. Diemžēl Reinim zelta medaļas izcīnīt ir ļoti grūti, jo viņa vecuma grupā startē arī Lauris Kaufmanis, kurš jau otrajās sacensībās pēc kārtas ir labojis Latvijas rekordu, tagad Latvijas rekords ir 18,41m, taču veselīga konkurence Reinim tikai nāk par labu, lai nepaliktu iedomīgs vajag arī kādu reizi nostāties uz zemāka pakāpiena uz goda pjedestāla. Taču Rīgā no Kokneses startēja 3 lodes grūšanas speciālisti, viena no viņiem bija Paulīne Paula Šumska. U20 grupas sportistei tālākajā grūdienā lode lidoja 8,49 metrus tālu, kas rezultātā deva 6. vietu.

Trīssoļlēkšanas sacensībās gandrīz identisks scenārijs, gan zelts, gan sudrabs. Zelta godalgu U20 vecuma grupā ieguva Ralfs Eihentāls ar rezultātu 13,26m Šis Ralfam ir otrais zelts pēc kārtas. Jāpiebilst, ka Ralfam priekšā ir ļoti nozīmīgas un ievērības cienīgas sacensības Minskā, kuras norisināsies 25. februāri, bet par to kā viņam būs veicies varēs lasīt pēc tam, kad Ralfs būs no Minskas atgriezies dzimtenē. Otru medaļu trīssoļlēkšanā izcīnīja Ilmārs Kalniņš. Ilmāram padevās 14,17 metrus tāls lēciens, viņam pietrūka 12 centimetri līdz zelta medaļai.

Nākamās sacensības dažiem no sportistiem ir paredzētas 18. februārī Kuldīgā, kur norisināsies Latvijas Čempionāts vieglatlētikā. Bet Ralfam Eihentālam, kā jau minēju, sacensības ir paredzētas 25. februārī.

REZULTĀTI

Gustavs Grīslis, KSC

Leave a Reply