Vieglatlēti uzsāk ziemas sezonu ar startiem Jēkabpilī un Madonā

Aizvadītās nedēļas pēdējās dienās iesākās ziemas sporta sezona vieglatlētiem, kuri aizvadīja savas pirmās sacensības telpu apstākļos, piedaloties sacensībās Madonā un Jēkabpilī, bet par Latvijas čempionātu soļošanā telpās, kur mūsējie ieguva vairākas medaļas, jau ziņojām.

5.janvārī Madonā norisinājās Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-12 vecuma grupas bērniem. Šajās sacensībās piedalījās arī Kokneses jaunie vieglatlēti, iegūstot arī vienu zelta medaļu. Tas padevās 2006.gadā dzimušajam Henrijam Kalniņam, kurš 60 metru barjerskrējienā bija labākais ar rezultātu 10.7 sekundes, kas bija tikai par vienu desmitdaļu sliktāks rezultāts nekā esošais sacensību rekords. Tuvāko sekotāju Henrijs apsteidza par vairāk nekā sekundi. Vēl Henrijam arī 4.vieta 60m sprintā ar 9.4 sekundēm, bet tāllēkšanā šoreiz trīs neieskaitīti mēģinājumi, lai gan veiksmīga mēģinājumā rezultātā bija iespējas iegūt arī medaļu. Vēl šajās sacensībās startēja 2007.gadā dzimušie Oskars Saulītis un Kristers Beļajevs. Oskaram labākā bija 6.vieta 60metru barjeru sprintā (12.7 sekundes), bet gludajā sprintā 7.vieta ar 9.5 sekundēm. Tāllēkšanā Oskaram šoreiz 22.vieta ar 3.02 metriem. Kristers piedalījās divās disciplīnās, uzrādot šādus rezultātus – 60 metros ar 10.1 sekundi bija pietiekami 17.vietai 33 dalībnieku konkurencē, bet tālumā Kristers tika pie jauna personīgā rekorda un ar 3.35 metriem Kristers palika 16.vietā 38 dalībnieku konkurencē. Jaunie sportisti ikdienā trenējas pie trenera Dāvja Kalniņa.

Savukārt 7.janvārī Jēkabpilī norisinājās ikgadējās sacensības “Daugava”, kurās piedalījās arī vairaki koknesieši. Lodes grūšanā dubultuzvara mūsējiem. Pirmais ar 15.26 metriem bija Mārtiņš Broks, bet otrajā vietā ierindojās veterāns Aivis Orliņš, kurš uzrādīja rezultātu 12.53 metri. 60 metru sprintā piedalījās U-20 juniors Mareks Viļums un U-18 grupas jaunietis Nauris Seļiverstovs. Naurim šoreiz ar 7.65 sekundēm 13.vieta, bet Marekam ar 8.13 sekundēm 23.vieta. Abi sportisti piedalījās arī 3000 metru skrējienā. Naurim 10.vieta un Marekam 11.vieta uzrādot rezultātus, kas lēnāki par 11 minūtēm. Abus jaunos sportistus sacensībām gatavo treneris Viktors Ņuhtiļins.

Šonedēļ vieglatlēti sacentīsies LVS kausa I posmā Kuldīgā, bet paši mazākie piektdien Ogrē aizvadīs sacensības U-10 grupā.

Rezultāti:

KSC

Leave a Reply