Kalendārs 2019

Decembris

  • 01.dec  Nacionālā volejbola līga AUSTRUMI 1.posms “MSĢ/Jaunsardze” vs “Jēkabpils Juniori/JSS”; Sējas SH, plkst. 15:00
  • 01.dec   ANČ telpu futbolā, Koknese – FK Nemo, Aizkraukles SC, plkst. 10:50
  • 01.dec   ANČ telpu futbolā, Koknese – Poila, Aizkraukles SC, plkst. 14:20
  • 01.dec   ANČ telpu futbolā, Koknese – Skrīveri, Aizkraukles SC, plkst. 16:40
  • 06.dec   Latvijas skolēnu 73. spartakiāde VOLEJBOLĀ pamatskolu grupā; KSC un skolas zāle, plkst. 11:00 NOLIKUMS
  • 06.dec   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Lielupe; KSC, plkst. 20:00
  • 06.dec   LBL 2 “Līvānu stikls” vs “VEF BA Valkā”; Līvānu 1. vsk., plkst. 20:00
  • 07.dec   Latvijas čempionāts krosmintonā; KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 07.dec   Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16 un U18 grupām, Aizkraukles SC, plkst. 11:00
  • 07.dec   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Burtnieku novads/Pēdu nav; Aizkraukles sporta centrs, plkst. 19:00
  • 08.dec  Nacionālā volejbola līga AUSTRUMI 1.posms “VK Ezerzeme/DU” vs “Jēkabpils Juniori/JSS”; Jēkabpils 2.vsk., plkst. 13:00
  • 08.dec   ANČ basketbolā, 3. vieta-6. vieta & 4. vieta – 5. vieta; Aizkraukles sporta centrs, plkst. 10:10
  • 09.dec   Koknese sporto 65.pasākums, “Volejbols”, KSC, plkst. 18:20
  • 12.dec   LBL 2 “Valmieras Glass/ Vidzemes Augstskola 2” vs “Līvānu stikls”; Vidzemes OC, plkst. 18:30
  • 13.dec   H.SIlova starptautiskais turnīrs augstlēkšanā, Daugavpils, plkst. 12:00
  • 14.dec   Nacionālā volejbola līga AUSTRUMI 1.posms “Vecumnieki” vs “Jēkabpils Juniori/JSS”; Misas vsk., plkst. 16:00
  • 15.dec   LFF Vidzemes čempionāts telpu futbolā jaunatnei, KSC, plkst. 10:00
  • 15.dec   ANČ basketbolā, Koknese – U.P.Z., Aizkraukles SC, plkst. 15:00
  • 16.dec   Koknese sporto 66.pasākums, “Ziemassvētku speciālais”, KSC, plkst. 18:20
  • 20.dec   LBL 2 “Līvānu stikls” vs “BJBS Rīga/DSN” ; Līvānu 1. vsk., plkst. 20:00
  • 27.dec   LBL 2 “BS Ogre” vs “Līvānu stikls”; Ogres BS, plkst. 19:45

Janvāris

  • 04.jan   LČ florbolā 2.līga, FK Valka – Koknese/Aizkraukle, Valka, plkst. 20:00
  • 05.jan   Jēkabpils atklātās sacensības vieglatlētikā “Daugava 2019”, plkst. 11:00
  • 07.jan   Koknese sporto 53.pasākums. Basketbola metieni, KSC, plkst. 18:00 NOLIKUMS
  • 12.jan   ANSS sacensības vieglatlētikā telpās U10 vecuma grupai, ASC, plkst. 11:00
  • 12.jan   SPORTLAND kausa I posms vieglatlētikā, Liepāja
  • 13.jan   LFF Vidzemes čempionāts telpu futbolā 2005.g.dz. zēniem, KSC, plkst. 10:00
  • 13.jan   LČ florbolā 2.līga, Burtnieku novads – Koknese/Aizkraukle, Rencēni, plkst. 14:00
  • 13.jan   ANČ telpu futbolā 2018, Koknese – Poila, ASC, plkst. 15:50
  • 13.jan   ANČ telpu futbolā 2018. Poila – Koknese, ASC, plkst. 17:30
  • 14.jan   Koknese sporto 54.pasākums. Basketbola spēle 1:1, KSC, plkst. 18:00 NOLIKUMS
  • 15.jan   SS Arkādija atklātās sacensības vieglatlētikā U14 grupai, Rīga, plkst. 15:00
  • 16.jan   Ogres SC sacensības vieglatlētikā U12 grupai, Ogre, 15:00
  • 17.jan   ANSS reģionālās skolu sacensības volejbolā vidusskolu grupā, KSC, plkst. 10:00
  • 17.jan   Madonas BJSS sacensības vieglatlētikā U18 un U20 grupām, Madona, plkst. 11:00
  • 19.jan   KSC atklātās sacensības novusā, galda tenisā un krosmintonā, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 19.jan   LČ florbolā 2.līga, Koknese/Aizkraukle – FK Kalsnava, Aizkraukles SC, plkst. 14:00
  • 20.jan   Pasaules sniega diena Koknesē (biatlons, slēpošana, stafetes), KSC, plkst. 11:00
  • 20.jan   LFF Vidzemes čempionāts telpu futbolā zēniem, KSC, plkst. 10:00
  • 21.jan   Koknese sporto 55.pasākums. Basketbola spēle 3:3, KSC, plkst. 18:00 NOLIKUMS
  • 22.jan   ANSS reģionālās skolu sacensības volejbolā pamatskolu grupā, KSC, plkst. 10:00
  • 22.jan   LČ florbolā 2.līga, Liepupe – Koknese/Aizkraukle, Liepupe, plkst. 20:00
  • 24.jan   LČ U14 vieglatlētikā Jēkabpils zonas atlases sacensības, Jēkabpils, plkst. 11:00
  • 26.jan   LČ vieglatlētikas daudzcīņās un soļošanā, Rīga, plkst. 10:00
  • 26.jan   LFF Vidzemes čempionāts telpu futbolā zēniem, KSC, plkst. 10:00
  • 28.jan   Koknese sporto 56.pasākums. Basketbola spēle 5:5, KSC, plkst. 18:00 NOLIKUMS

Februāris

  • 02.feb   LSVS 56. sporta spēles galda tenisā, Iecava, plkst. 12:00
  • 02.feb   LČ florbolā 2.līga, Koknese/Aizkraukle – FK Valka, KSC, plkst. 19:00
  • 02.feb   LFF Vidzemes čempionāts telpu futbolā zēniem, KSC, plkst. 10:00
  • 03.feb   LČ telpās viegaltlētikā U14 vecuma grupai, Rīga, plkst. 10:00
  • 08.feb   LČ telpās vieglatlētikā U18 un U20 vecuma grupām, Kuldīga, plkst. 17:00
  • 09.feb   LČ florbolā 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Rezeknes novads, Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 09.feb   LFF Vidzemes čempionāts telpu futbolā zēniem, KSC, plkst. 10:00
  • 10.feb   ANČ telpu futbolā 2018, Koknese – Rastafari/Nemo, ASC, plkst. 15:00
  • 10.feb   ANČ telpu futbolā 2018, Koknese – Skrīveri, ASC, plkst. 17:30
  • 10.feb   ANČ telpu futbolā 2018, Koknese – Aizkraukle, ASC, plkst. 19:10
  • 14.feb   ANSS reģionālās skolu sacensības tautasbumbā, KSC, plkst. 10:00
  • 16.feb   Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās, Kuldīga, plkst. 15:00
  • 16.feb   Latvijas čempionāts distanču slēpošanā, 2.posms, Sigulda, plkst. 11:00
  • 16.feb   LČ florbolā 2.līga, Jaunjelgava/Daudzese – Koknese/Aizkraukle, Daudzese, plkst. 18:00
  • 19.feb   Madonas BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U12 vecuma grupai, Madona, plkst. 11:00
  • 21.feb   LČ florbolā 2.līga, Līgatne – Koknese/Aizkraukle, Augšlīgatne, plkst. 20:00
  • 22.feb   Rīgas čempionāts vieglatlētikā telpās U18 vecuma grupai, RSM, plkst. 18:00
  • 23.feb   LČ telpās vieglatlētikā U16 vecuma grupai, Rīga, plkst. 16:00
  • 25.feb   Koknese sporto 57.pasākums, VOLEJBOLS, KSC, plkst, 18:00

Marts

  • 01.mar   Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā, Rīga
  • 02.mar   Volejbola sacensības “Iršu kausi”, KSC, plkst. 10:00
  • 02.mar   LSVS 56.sporta spēles vieglatlētikā telpās, Rīga, plkst. 10:00
  • 06.mar   Līvānu čempionāts vieglatlētikā telpās U12 un U14 grupām, Līvāni, 11:00
  • 09.mar   Latvijas čempionāts distanču slēpošanā, 3.posms, Priekuļi, plkst. 11:00
  • 10.mar   LFF Vidzemes čempionāts telpu futbolā zēniem, KSC, plkst. 10:00
  • 10.mar   LČ florbolā 2.līga PLAY-OFF, Koknese/Aizkraukle – Slampe, KSC, plkst. 18:00
  • 13.mar   Latvijas čempionāts vieglatllētikas daudzcīņā telpās U14 grupai, Jēkabpils, plkst. 12:00
  • 13.mar   LČ florbolā 2.līga PLAY-OFF, Koknese/Aizkraukle – Slampe, Slampe, plkst. 20:00
  • 16.mar   Kokneses zolmeistars 2019, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 23.mar   Kokneses novada ĢIMEŅU SPORTA DIENA, KSC, plkst. 11:00 NOLIKUMS
  • 23.mar   Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanā, Salaspils, plkst. 11:00
  • 25.mar   Koknese sporto 57, TRĪS VIENĀ, KSC, plkst. 18:00 NOLIKUMS

Aprīlis

  • 06.apr   LSVS 56. sacensības volejbolā K50+ grupā, Daugavpils, plkst. 10:00
  • 13.apr   Latvijas krosmintona līgas posms Koknesē, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 13.apr   KSC sacensības peldēšanā, KSC, plkst. 10:30 NOLIKUMS
  • 15.apr   Koknese sporto 59.pasākums, FUTBOLS, KSC stadions, plkst. 18:00
  • 18.apr   Aizkraukles NSS sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnās U18 un U20 grupām, Aizkraukle, plkst. 14:00
  • 25.apr   Aizkraukles NSS sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnās U12, U14 un U16 grupām, Aizkraukle, plkst. 14:00
  • 27.apr   LVF jaunatnes čempionāts volejbolā U19 vecuma grupai, Rīga
  • 27.apr   Mednieku kluba “Ķepainis”  kausa 1.posms, Ozolkalnu šautuve, plkst. 8:00 NOLIKUMS
  • 29.apr  Koknese sporto 60.pasākums, FUTBOLS, KSC stadions, plkst. 18:00

Maijs

  • 04.mai   1.posms Latvijas Rallijkrosa čempionātā; Rīga, BKSB, plkst. 10:00
  • 09.mai   Aizkraukles NSS reģionālās skolēnu sacensības vieglatlētikā U18 un U20 grupām, Aizkraukle, plkst. 10:00
  • 12.mai   1.posms Latvijas Autokrosa čempionātā; Brenguļi, Brenguļu autotrase. plkst. 10:00
  • 13.mai   Koknese sporto 61.pasākums, STRĪTBOLS un PLUDMALES VOLEJBOLS, KSC stadions, plkst. 18:00
  • 16.mai   Aizkraukles NSS reģionālās skolēnu sacensības vieglatlētikā U14 un U16 grupām, Aizkraukle, plkst. 10:00
  • 18.mai   Kokneses atklātais čempionāts spēka trīscīņā uz atkārtojumiem, KSC, plkst. 11:00
  • 21.mai   Aizkraukles NSS reģionālās skolēnu sacensības vieglatlētikā U10 un U12 grupām, Aizkraukle, plkst. 10:00
  • 24.mai   LSSF sacensības vieglatlētikā “Pamatskolu kauss”, KSC, plkst. 12:00 NOLIKUMS SACENSĪBAS ATCELTAS!
  • 25.mai   Latvijas jaunatnes Olimpiādes kvalifikācijas sacensības volejbolā jauniešiem, KSC, plkst. 14:00
  • 30.mai   LSSF sacensības vieglatlētikas četrcīņā “Draudzība”, KSC, plkst. 12:00 NOLIKUMS

Jūnijs

  • 01.jūn   Kokneses novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem “Viestura kauss 2019”, Koknese, plkst. 12:00 NOLIKUMS
  • 01.jūn   LSVS 56. sporta spēles pludmales volejbolā, Rīga, plkst. 10:00
  • 03.jūn   Koknese sporto 62.pasākums, FUTGOLFS, KSC stadions, plkst. 18:00
  • 07.jūn   Basketbola sacensības 4:4 “Kokneses asfalts 2019”, KSC, plkst. 18:00 NOLIKUMS
  • 07.jūn   Ogres čempionāts vieglatlētikā U16 un U18 grupām, Ogre, plkst. 14:00
  • 08.jūn   KNAČ pludmales volejbolā, 1.posms, Vecbebri, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 15.jūn   LSVS 56.sporta spēļu finālsacensības, Salaspils
  • 15.jūn   2.posms Latvijas Rallijkrosa čempionātā; Jēkabpils, “Baroni” autotrase, plkst. 10:00
  • 18.jūn   Koknese sporto 63.pasākums, BEISBOLS, KSC stadions, plkst. 18:30
  • 21.jūn   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 un U20 grupām, Jēķabpils
  • 22.jūn   KNAČ pludmales volejbolā, 2.posms, Koknese, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 29.jun   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U16 grupā, Ventspils
  • 29.jūn   KNAČ pludmales volejbolā, 3.posms, Iršī, plkst. 10:00 NOLIKUMS

Jūlijs

  • 03.jūl   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 grupā, Piltene
  • 05.jūl   Latvijas jaunatnes Olimpiāde, Jelgava
  • 06.jūl   Virves vilkšana Kokneses novada svētkos, Kokneses estrāde NOLIKUMS
  • 06.jūl   3.posms Latvijas Rallijkrosa čempionātā; Rīga, BKSB, plkst. 10:00
  • 12.jūl   Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīssoļlēkšanā, KSC stadions, plkst. 16:00 NOLIKUMS
  • 14.jūl   2.posms Latvijas Autokrosa čempionātā; Jēkabpils, SK”Pilskalni” autotrase, plkst. 10:00
  • 27.jūl   Latvijas čempionāts vieglatlētikā, Ogre

Augusts

  • 03.aug   3.posms Latvijas Autokrosa čempionātā; Vecpils, Vecpils autotrase, plkst. 10:00
  • 03.aug   Ielu florbola sacensības “Koko cup 3×3”, KSC stadions, plkst. 11:30
  • 17.aug   4.posms Latvijas Rallijkrosa čempionātā; Igaunija, Elvas rallijkrosa trase, plkst. 10:00
  • 24.aug   Kokneses sporta festivāls, KSC stadions, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 25.aug   4.posms Latvijas Autokrosa čempionātā; Smiltene, SK “Teperis” autotrase, plkst. 10:00

Septembris

  • 06.sep   Kokneses sporta centra atklātās sacensības VIEGLATLĒTIKĀ, KSC stadions plkst. 14:00 NOLIKUMS
  • 07.sep   5.posms Latvijas Autokrosa čempionātā;  Bauska, “Musa raceland” autotrase, plkst. 10:00
  • 16.sep   “Koknese sporto” 64.pasākums, FUTBOLS, KSC stadions, plkst. 18:00
  • 19.sep   “Aktīvi, zinoši un veseli Kokneses novada bērni”; KSC, plkst. 15:00 
  • 20.sep   Olimpiskā diena; KSC. plkst. 9:00
  • 21.sep   Sacensības vieglatlētikas mešanu disciplīnās jaunatnei, KSC stadions, plkst. 11:00
  • 23.sep   Eiropas sporta nedēļa Koknesē, SKRIEŠANA; Kokneses parks, plkst. 16:00 NOLIKUMS
  • 24.sep   Eiropas sporta nedēļa Koknesē, SVARU STIEŅA SPIEŠANA GUĻUS; KSC fitnesa zāle, plkst. 11:00 NOLIKUMS
  • 25.sep   Eiropas sporta nedēļa Koknesē, BASKETBOLA SODA METIENI; KSC halle, plkst 11:00 NOLIKUMS
  • 27.sep   LČ florbolā 2.līga , Aizkraukle/Koknese – Rēzeknes BJSS; KSC, plkst.20:00

Oktobris

  • 01.okt   ANSS reģionālās skolu sacensības rudens krosā, Pļaviņas, plkst. 11:00
  • 06.okt   KNČ basketbolā; “Seven&One” vs “Donothing” ; “Vidusskolas mūzikls” vs “777”,  KSC, plkst. 18:00
  • 12.okt   “Riča kauss” telpu futbolā, KSC, plkst. 10:30 NOLIKUMS
  • 12.okt   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Līgatne; Aizkraukles sporta centrs, plkst. 19:00
  • 13.okt   KNČ basketbolā“Picnic Team” vs “Donothing” ; “777” vs “Seven&One” ; KSC, plkst. 18:00
  • 19.okt   Latvijas skolotāju 6. kausa izcīņas turnīrs VOLEJBOLĀ; KSC, plkst. 12:00 NOLIKUMS
  • 20.okt   KNČ basketbolā;“Vidusskolas mūzikls” vs “Seven&One”; “777” vs “Picnic Team”;KSC, plkst. 19:00
  • 25.okt   LBL 2 “OC Limbaži” vs “Līvānu stikls”; Limbažu 3.vsk., plkst. 20:00
  • 26.okt   Pusreitinga zolītes turnīrs “Kokneses rudens”, KSC 2.stāvs, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 26.okt   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – FK Kalsnava; Aizkraukles sporta centrs, plkst. 19:00
  • 27.okt   KNČ basketbolā; “Pincic Team” vs “Seven&One”; “Donothing” vs “Vidusskolas mūzikls”KSC, plkst. 18:00
  • 28.okt   ANČ basketbolā; “Kokneses sporta centrs” vs “Rezervisti”; Aizkraukles sporta centrs, plkst. 19:10
  • 31.okt   LBL2 “RSU” vs “Līvānu stikls”; Hanzas vsk., plkst. 19:30

 Novembris

  • 01.nov   Nacionālā volejbola līga AUSTRUMI 1.posms “Daugavpils nov./Daugavpils Tehnikums” vs “Jēkabpils Juniori/JSS”; Špoģu vsk., plkst. 19:30
  • 01.nov   Atlases turnīrs volejbolā ISF Pasaules skolu čempionātam, KSC, plkst. 12:00
  • 02.nov  Nacionālā volejbola līga AUSTRUMI 1.posms “Rīgas Volejbola skola” vs “Jēkabpils Juniori/JSS”; RVS, plkst. 13:00
  • 03.nov   ANČ basketbolā; “Kokneses sporta centrs” vs “Nereta”; Aizkraukles sporta centrs, plkst. 15:30
  • 03.nov   KNČ basketbolā;“Picnic Team” vs “Vidusskolas mūzikls”; “777” vs “Donothing”; KSC, plkst. 18:00
  • 08.nov   Latvijas skolēnu 73. spartakiāde VOLEJBOLĀ “Vidusskolu kauss”; KSC, plkst. 11:00 NOLIKUMS
  • 08.nov   ANČ basketbolā; “Kokneses sporta centrs” vs “U.P.Z.”; Aizkraukles sporta centrs, plkst. 19:50
  • 09.nov  Nacionālā volejbola līga AUSTRUMI 1.posms “Vecumnieki” vs “Jēkabpils Juniori/JSS”; Jēkabpils 2.vsk., plkst. 13:00
  • 09.nov   Vecmeistaru sacensības peldēšanā “Kokneses rudens”, KSC peldbaseins, plkst. 10:00
  • 10.nov   ANČ basketbolā; “Kokneses sporta centrs” vs “Rembate”; Aizkraukles sporta centrs, plkst. 13:10
  • 15.nov   LBL 2 “Līvānu stikls” vs “SK Ezerzeme/Rēzekne” ;Līvānu 1.vsk., plkst. 20:00
  • 16.nov   Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, KSC, plkst. 9:00
  • 17.nov   ANČ basketbolā; “Kokneses sporta centrs” vs “Lielvārde”; Aizkraukles sporta centrs, plkst. 11:30
  • 21.nov   ANSS reģionālās skolu sacensības basketbolā vidusskolu grupā, KSC, plkst. 10:00
  • 22.nov   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – FK METĒJI; KSC, plkst. 20:00
  • 22.nov  LBL 2 “BK Jēkabpils” vs “Līvānu stikls”; Jēkabpils SN, plkst. 20:00
  • 23.nov   KNČ basketbolā FINAL 4; KSC, plkst. 12:00 
  • 23.nov  Nacionālā volejbola līga AUSTRUMI 1.posms “Daugavpils nov./Daugavpils Tehnikums” vs “Jēkabpils Juniori/JSS”; Jēkabpils 2.vsk., plkst. 13:00
  • 28.nov   ANSS reģionālās skolu sacensības basketbolā pamatskolu grupā, KSC, plkst. 10:00
  • 29.nov   Madonas BJSS sacensības 5 cīņā U12 un U14 grupām, Madona, plkst. 11:00
  • 29.nov   LBL 2 “Līvānu stikls” vs “RTU”; Līvānu 1. vsk., plkst. 20:00
  • 30.nov   Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U14 grupai, Aizkraukles SC, plkst. 11:00