Kalendārs 2018

Janvāris

  • 06.jan   Atklātās vieglatlētikas sacensības “Daugava 2018”, Jēkabpils
  • 06.jan   ANČ telpu futbolā, Koknese – Aizkraukle, Aizkraukles SC, plkst. 17:00
  • 06.jan   ANČ telpu futbolā, Koknese – Poila, Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 08.jan   Silarozes kauss florbolā, Koknese – Lielvārde, Aizkraukles SH, plkst. 20:00
  • 13.jan   KSC atklātās sacensības galda tenisā, novusā un krosmintonā, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 13.jan   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Rēzeknes BJSS, KSC, plkst. 19:00
  • 15.jan   Silarozes kauss florbolā, Koknese – I AM floorball, Aizkraukles SH, plkst. 20:00
  • 17.jan   Madonas BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecuma grupā, Madona, plkst. 11:00
  • 17.jan   ANČ basketbolā, Koknese 1 – Aizkraukle, Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 17.jan   ANČ basketbolā, Koknese 2 – Jaunjelgava, Aizkraukles SC, plkst. 20:30
  • 18.jan   Silarozes kauss florbolā, Koknese – Vecbebri, Aizkraukles SH, plkst. 19:00
  • 20.jan   FIS Latvijas čempionāta 1.posms distanču slēpošanā , Madona, Smeceres sils
  • 20.jan   ANČ telpu futbolā, Koknese – Skrīveri, Aizkraukles SC, plkst. 18:00
  • 20.jan   ANČ telpu futbolā, Koknese – Lielvārde, Aizkraukles SC, plkst. 21:00
  • 21.jan   Vidzemes čempionāts telpu futbolā, 2005.dz.g., KSC, plkst. 9:30
  • 23.jan   ANSS skolu sacensības volejbolā pamatskolām (2002.dz.g.un jaunāki), KSC, plkst. 10:00
  • 23.jan   ANČ basketbolā, Koknese 1 – U.P.Z., Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 24.jan   ANČ basketbolā, Koknese 2 – Aizkraukle, Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 24.jan   ANČ basketbolā, Koknese 1 – Nereta, Aizkraukles SC, plkst. 20:30
  • 25.jan   Silarozes kauss florbolā, Koknese – Indivīdi, Aizkraukles SH, plkst. 19:00
  • 26.jan   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Valmieras BSS, KSC, plkst. 20:00
  • 27.jan   Kokneses novada pašdarbības kolektīvu sporta spēles, KSC, plkst. 10:00
  • 27.jan   Latvijas čempionāts soļošanā telpās, Rīga
  • 28.jan   Pasaules sniega diena Koknesē, KSC stadions, plkst. 11:00
  • 28.jan   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Liepupe, ASC, plkst. 18:00
  • 30.jan   LČ florbolā, 2.līga, Jēkabpils –  Koknese/Aizkraukle, Jēkabpils
  • 31.jan   ANČ basketbolā, Koknese 2 – U.P.Z., Aizkraukles SC, plkst. 19:00

Februāris

  • 01.feb   Silarozes kauss florbolā, Koknese – Silarozes, Aizkraukles SH, plkst. 19:15
  • 02.feb   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-20 un U-18 vecuma grupām, Kuldīga
  • 02.feb   Latvijas skolu ziemas olimpiskais festivāls, Ērgļi
  • 03.feb   LČ florbolā, 2.līga, Pēdu nav – Koknese/Aizkraukle, Rencēni, plkst. 19:00
  • 09.feb   Rīgas čempionāts vieglatlētikā, Rīga
  • 10.feb   LČ florbolā, 2.līga, Smiltene – Koknese/Aizkraukle, Smiltene, plkst. 12:00
  • 11.feb   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Līgatne, ASC, plkst. 18:00
  • 11.feb   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupā, Rīga
  • 15.feb   ANSS skolu sacensības tautasbumbā (2006.dz.g.un jaunāki), KSC, plkst. 10:00
  • 16.feb   LČ florbolā, 2.līga, Valka – Koknese/Aizkraukle, Valka, plkst. 20:00
  • 17.feb   Latvijas čempionāts vieglatlētikā, Kuldīga
  • 24.feb   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupā, Rīga

Marts

  • 03.mar   FIS Latvijas čempionāta 2.posms distanču slēpošanā, Vietalva
  • 10.mar   Latvijas ziemas čempionāts šķēpa mešanā, Rīga
  • 10.mar   FIS Latvijas čmepionāta 3.posms distanču slēpošanā, Priekuļi
  • 17.mar   Zolītes sacensības “Kokneses zolmeistars 2018”, KSC, plkst. 10:00
  • 24.mar   Kokneses novada Ģimeņu sporta diena, KSC, plkst. 10:30
  • 25.mar   Latvijas ziemas čempionāts vesera mešana, Salaspils

Aprīlis

  • 14.apr   KSC atklātās sacensības peldēšanā, KSC peldbaseins, plkst. 11:00
  • 21.apr   KSC atklātās sacensības klasiskajā spēka trīscīņā, KSC, plkst. 11:00
  • 28.apr   LKL 7.posms, KSC kausa izcīņa KROSMINTONĀ, KSC, plkst. 10:00

Jūnijs

  • 02.jūn   Vieglatlētikas sacensības veterāniem “Viestura kauss 2018”, KSC stadions, plkst. 12:00
  • 16.jūn   Kokneses novada sporta svētki, KSC sporta būves, plkst. 10:00