Kalendārs 2018

Maijs

  • 05.mai   KOKNESES NOVADA ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS SPĒKA DIVCĪŅĀ UZ ATKĀRTOJUMU SKAITU, KSC, plkst. 11:00 NOLIKUMS
  • 10.mai   ANSS reģionālās skolu sacensības vieglatlētikā U20 un U18, Aizkraukle
  • 12.mai   Velo orientēšanās/rogainings komandām, Koknese, plkst. 10:00 NOLIKUMS (Pasākums notiek “Koknese sporto” ietvaros)
  • 17.mai   ANSS reģionālās skolu sacensības vieglatlētikā U16 un U14, Aizkraukle
  • 21.mai   Koknese Sporto 44, pludmales volejbols un strītbols, KSC stadions, plkst. 18:00
  • 22.mai   ANSS regionālās skolu sacensības vieglatlētikā U12 un U10, Aizkraukle
  • 25.mai   LSSF pamatskolu kauss vieglatlētikā, Kokneses stadions, plkst. 11:00 NOLIKUMS
  • 25.mai   Basketbola sacensības 4 pret 4 “Kokneses asfalts”, KSC stadions, plkst. 18:00 NOLIKUMS
  • 26.mai   Kokneses novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā, 1.posms, Vecbebri, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 30.mai   LSSF sacensības četrcīņā “Draudzība”, Kokneses stadions, plkst. 11:00 NOLIKUMS

Jūnijs

  • 02.jūn   Vieglatlētikas sacensības veterāniem “Viestura kauss 2018”, KSC stadions, plkst. 12:00 NOLIKUMS
  • 02.jūn   Kokneses novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā 2.posms, Irši, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 06.jūn   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupā, Ogre
  • 16.jūn   Kokneses novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā 3.posms, Koknese, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 21.jūn   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U20 un U18 vecumā grupā, Saldus
  • 29.jūn   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U16 grupā, Ventspils

Jūlijs

  • 27.jūl   Latvijas čempionāts vieglatlētikā, Rīga

Augusts

  • 18.aug   Kokneses novada sporta svētki, Kokneses stadions, 10:00

Janvāris

  • 06.jan   Atklātās vieglatlētikas sacensības “Daugava 2018”, Jēkabpils
  • 06.jan   ANČ telpu futbolā, Koknese – Aizkraukle, Aizkraukles SC, plkst. 17:00
  • 06.jan   ANČ telpu futbolā, Koknese – Poila, Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 08.jan   Silarozes kauss florbolā, Koknese – Lielvārde, Aizkraukles SH, plkst. 20:00
  • 13.jan   KSC atklātās sacensības galda tenisā, novusā un krosmintonā, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 13.jan   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Rēzeknes BJSS, KSC, plkst. 19:00
  • 15.jan   Silarozes kauss florbolā, Koknese – I AM floorball, Aizkraukles SH, plkst. 20:00
  • 17.jan   Madonas BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecuma grupā, Madona, plkst. 11:00
  • 17.jan   ANČ basketbolā, Koknese 1 – Aizkraukle, Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 17.jan   ANČ basketbolā, Koknese 2 – Jaunjelgava, Aizkraukles SC, plkst. 20:30
  • 18.jan   Silarozes kauss florbolā, Koknese – Vecbebri, Aizkraukles SH, plkst. 19:00
  • 20.jan   FIS Latvijas čempionāta 1.posms distanču slēpošanā , Madona, Smeceres sils
  • 20.jan   ANČ telpu futbolā, Koknese – Skrīveri, Aizkraukles SC, plkst. 18:00
  • 20.jan   ANČ telpu futbolā, Koknese – Lielvārde, Aizkraukles SC, plkst. 21:00
  • 21.jan   Vidzemes čempionāts telpu futbolā, 2005.dz.g., KSC, plkst. 9:30
  • 23.jan   ANSS skolu sacensības volejbolā pamatskolām (2002.dz.g.un jaunāki), KSC, plkst. 10:00
  • 23.jan   ANČ basketbolā, Koknese 1 – U.P.Z., Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 24.jan   ANČ basketbolā, Koknese 2 – Aizkraukle, Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 24.jan   ANČ basketbolā, Koknese 1 – Nereta, Aizkraukles SC, plkst. 20:30
  • 25.jan   Silarozes kauss florbolā, Koknese – Indivīdi, Aizkraukles SH, plkst. 19:00
  • 26.jan   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Valmieras BSS, KSC, plkst. 20:00
  • 27.jan   Kokneses novada pašdarbības kolektīvu sporta spēles, KSC, plkst. 10:00
  • 27.jan   Latvijas čempionāts soļošanā telpās, Rīga
  • 28.jan   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Liepupe, ASC, plkst. 18:00
  • 30.jan   Ogres sporta centra sacensības vieglatlētikā U-10 vecuma grupā, Ogre SC, plkst. 15:00
  • 31.jan   ANČ basketbolā, Koknese 2 – U.P.Z., Aizkraukles SC, plkst. 19:00

Februāris

  • 01.feb   Silarozes kauss florbolā, Koknese – Silarozes, Aizkraukles SH, plkst. 19:15
  • 02.feb   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-20 un U-18 vecuma grupām, Kuldīga
  • 03.feb   LČ florbolā, 2.līga, Pēdu nav – Koknese/Aizkraukle, Rencēni, plkst. 19:00
  • 04.feb   LČ florbolā, 2.līga, Jēkabpils – Koknese/Aizkraukle, Spuņģēni, plkst. 14:00
  • 05.feb   Silarozes kauss florbolā, Koknese – Lielvārde, Aizkraukles SH, plkst. 20:00
  • 07.feb   ANČ basketbolā, Koknese 2 – Nereta, Aizkraukles SC, plkst. 20:30
  • 08.feb   Silarozes kauss florbolā, Koknese – I AM floorball, Aizkraukles SH, plkst. 20:00
  • 09.feb   Rīgas čempionāts vieglatlētikā, Rīga
  • 10.feb   LČ florbolā, 2.līga, Smiltene – Koknese/Aizkraukle, Smiltene, plkst. 12:00
  • 11.feb   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Līgatne, ASC, plkst. 18:00
  • 11.feb   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupā, Rīga
  • 15.feb   ANSS skolu sacensības tautasbumbā (2006.dz.g.un jaunāki), KSC, plkst. 10:00
  • 16.feb   ANČ basketbolā, Koknese 1 – Pagasts, Aizkraukles SC, plkst. 20:30
  • 16.feb   LČ florbolā, 2.līga, Valka – Koknese/Aizkraukle, Valka, plkst. 20:00
  • 17.feb   Latvijas čempionāts vieglatlētikā, Kuldīga
  • 17.feb   ANČ basketbolā, Koknese 2 – Pagasts, Aizkraukles SC, plkst. 11:30
  • 19.feb   Koknese sporto 39, DISTANČU SLĒPOŠANA, KSC stadions, plkst. 18:00
  • 24.feb   Vidzemes jaunatnes čempionāts telpu futbolā, 2007.dz.g., KSC, plkst. 10:00
  • 25.feb   LVF sacensības volejbolā U-12 vecuma grupā, KSC, plkst. 11:00
  • 24.feb   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupā, Rīga
  • 24.feb   Starptautiskās U-20 komandu sacensības vieglatlētikā, Minska
  • 27.feb   Atlases sacensības volejbolā “Lāse 2018”, KSC, plkst. 10:00
  • 27.feb   ANČ basketbolā, Koknese 2 – Koknese 1, Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 28.feb   ANČ basketbolā, Koknese 1 – Jaunjelgava, Aizkraukles SC, plkst. 20:30

Marts

  • 02.mar   Latvijas skolu ziemas Olimpiskais festivāls, Ērgļi
  • 03.mar   FIS Latvijas čempionāta 2.posms distanču slēpošanā, Vietalva
  • 03.mar   Latvijas jaunatnes čempionāts handbolā, KSC, plkst. 13:00
  • 04.mar   LČ florbolā PLAY-OFF, Tērvete – Koknese/Aizkraukle, Kroņauce, plkst. 16:00
  • 10.mar   Veterānu turnīrs volejbolā, KSC, plkst. 10:00
  • 10.mar   LČ florbolā PLAY-OFF, Koknese/Aizkraukle – Tērvete, KSC, plkst. 20:00
  • 11.mar   LČ florbolā PLAY-OFF, Koknese/Aizkraukle – Tērvete, KSC, plkst. 18:00
  • 16.mar   LČ florbolā PLAY-OFF, SC Mēmele/Code – Koknese/Aizkraukle, Bauska, plkst. 19:30
  • 17.mar   LČ florbolā PLAY-OFF, SC Mēmele/Code – Koknese/Aizkraukle, Bauska, plkst. 19:30
  • 17.mar   Zolītes sacensības “Kokneses zolmeistars 2018”, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 18.mar   FIS Latvijas čmepionāta 3.posms distanču slēpošanā, Madona
  • 19.mar   Koknese sporto 40, futbols/volejbols/basketbols, KSC, plkst. 18:45
  • 24.mar   Kokneses novada Ģimeņu sporta diena, KSC, plkst. 10:30
  • 25.mar   Latvijas ziemas čempionāts vesera mešana, Salaspils
  • 25.mar   LČ florbolā PLAY-OFF, Koknese/Aizkraukle – SC Mēmele/Code, KSC, plkst. 14:00
  • 26.mar   LČ florbolā PLAY-OFF, Koknese/Aizkraukle – SC Mēmele/Code, KSC, plkst. 20:00
  • 31.mar   LČ florbolā PLAY-OFF, SC Mēmele/Code – Koknese/Aizkraukle, Bauska, plkst. 19:30

Aprīlis

  • 07.apr   “top! kauss” volejbolā skolu komandām, FINĀLSACENSĪBAS, Rīga, plkst. 11:00
  • 08.apr   LČ florbolā, 2.līga, Spēle par trešo vietu, Koknese/Aizkraukle – Grobiņa, plkst. 14:00, Bauska
  • 14.apr   ANČ telpu futbolā, Koknese – Poila, Aizkraukles SC, plkst. 12:00
  • 14.apr   ANČ telpu futbolā, Koknese – Skrīveri, Aizkraukles SC, plkst. 15:00
  • 14.apr   ANČ telpu futbolā, Koknese – Rastafari, Aizkraukles SC, plkst. 18:00
  • 18.apr   KSC atklātās sacensības peldēšanā, KSC peldbaseins, plkst. 19:00 NOLIKUMS
  • 19.apr   ANSS sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā “Metēju diena” U20, U18, Aizkraukle, plkst. 14:00 NOLIKUMS
  • 20.apr   Koknese sporto 41, Skriešana (piedalās Jānis Višķers), Kokneses stadions, plkst. 19:00
  • 23.apr   Koknese sporto 42, Futbols, Kokneses stadions, plkst. 18:00
  • 24.apr   ANSS sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā “Metēju diena” U16, U14, U12, Aizkraukle, plkst. 14:00 NOLIKUMS
  • 28.apr   LKL 7.posms, KSC kausa izcīņa KROSMINTONĀ, KSC, plkst. 10:00