Logins un Birkāne – Latvijas čempioni trīssoļlēkšanā

22. un 23.februārī Rīgā, Daugavas stadiona vieglatlētikas manēžā, notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās U16 vecuma sportistiem. Tajā piedalījās arī pieci koknesieši, kuriem izdevās izcīnīt arī kopā sešas godalgotas vietas un divus čempionu titulus.

Dubultuzvaru trīssoļlēkšanas sektorā izcīnīja Kadrija Amanda Birkāne un Ričards Logins. Kadrija veica ļoti labu lēcienu sēriju, trīs reizes laboja personīgo un Kokneses skolas rekordu un sacensības noslēdza pirmajā vietā ar rezultātu 11.94m. Otrās vietas īpašniece tika apsteigta par 77 centimetiem. Savukārt Ričards personīgo rekordu laboja divkārt un ar 12.75 metriem izcīnīja uzvaru. Tāpat pie personīgā rekorda 11.90m tika arī Reinis Cīrulis, kam šoreiz ar to pietika 5.vietai.

Ja trīssolī šoreiz pie medaļas Reinis netika, tad tas izdevās 4x200m stafetes skrējienā, kur kopā ar Ričardu Loginu, Ņikitu Aņenko un Ņikitu Latiševu tika izcīnītas bronzas medaļas Aizkraukles novada sporta skolas komandas sastāvā, piekāpjoties Preiļu un Kuldīgas jaunajiem sportistiem. Vēl sacensību pirmajā dienā startēja arī lodes grūdējas Valērija Kovaļevska un Nikola Beļankina. Valērijai šoreiz 9.vieta ar rezultātu 9.85 metri, bet Nikolai 19.vieta ar 8.94m.

Sacensību otrajā dienā, neskatoties uz trīssoļlēkšanas nogurumu, jaunus personīgos rekordus vēlreiz sasniedza Kadrija, Ričards un Reinis. Kadrijai izdevās pārlēkt 1.65m augstumā novietoto latiņu un izcīnīt 2.vietu augstlēkšanā, Ričardam izdevās aizlēkt tieši sešus metrus tāllēkšanā un izcīnīt 3.vietu, bet Reinim jauns personīgais rekords 200 metros – 25.64s un 16.vieta. Visi sportisti ikdienā vieglatlētiku apgūst Aizkraukles novada sporta skolā pie trenera Dāvja Kalniņa.

LVS | Latvijas U16 čempionāts telpās (athletics.lv)

KSC

Leave a Reply