“Koknese sporto” pulcē 52 volejbolistus

16.janvāra vakarā notika 78. “Koknese sporto” pasākums, uz kuru tika aicināti volejbola spēles piekritēji. Šajā reizē uz pasākumu ieradās kopā 52 spēlētāji, vecumā no 9 – 40 gadiem, un nedaudz vairāk kā divu stundu laikā kopā izspēlēja 24 setus.

Atnākušie sportot gribētāji tika sadalīti divās lielās grupās – profesionāļu grupā, kurā startēja spēlētāji ar lielu volejbola pieredzi un labām prasmēm, un amatieru grupā, kurā pārsvarā spēlēja pamatskolas vecuma zēni un meitenes, kuriem volejbola prasmes vēl ir attīstības stadijā.

PRO grupā tika izveidotas trīs komandas, kur labākā bija Edgara Butāna komanda ar 6 uzvarām, divas uzvaras guva Roberta Bojera vadītā komanda, bet trešie šoreiz Kristera Bites uzraudzīties volejbolisti.

Savukārt amatieru grupa sastāvēja no 6 komandām. Cīņas bija negaidīti sīvas un visas komandas vismaz pa reizei uzvarēja un zaudēja. Turnīra beigu tabula vēstīja ka 4 (!) komandām ir pozitīva 3-2 uzvaru/zaudējumu bilance un tika skaitīti mazo punktu plusi un mīnusi. Šī papildkritērija pielietošanā noskaidrojās, ka labākie šoreiz bija kapteiņa Valta Sipčenoka komandas spēlētāji, otrie Aleksa Vīganta vadītie spēlētāji, trešie Alekša Krūmiņa komandas spēlētājie, ceturtie – Patrika komanda, piektie ar bilanci 2-3 palika Alens Geida ar komandu un nosledzošajā pozīcijā ierindojās Aleksa Leķa biedri, izcīnot bilanci 1-4.

Par sacensību neoficiālo MVP tika atzīts Valta Sipčenoka komandas līderis Denijs, kurš guva daudz svarīgus punktus, izpildīja neskaitāmas gremdserves un pat gremdes no laukuma vidus un bija arī komandas emocionālais līderis un garīgais mentors.

Denijs izpilda māņu manevru pirms uzbrukšanas ar gremdi no laukuma vidus
Ričards maksimālajā augstumā blokā pret Edgara uzbrukumu
“Koknese sporto” volejbolistu saime pēc sportošanas

Tiekamies nākošajos sportiskajos pasākumos Koknesē!

KSC

Leave a Reply