Jauni personīgie rekordi un godalgas Kokneses vieglatlētiem Ogrē un Valmierā

Aizvadītajā nedēļas nogalē ar kārtējiem startiem Ogrē un Valmierā sezonas galvenajiem startiem turpināja gatavoties vairāki Kokneses vieglatlēti, kas sasniedza vairākus personīgos rekordus un kopā trīs reizes kāpa uz pjedestāla sacensībās Ogrē un Valmierā.

12.janvārī Ogrē notika Ogres sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupas sportistiem. Šajās sacensībās piedalījās pieci Kokneses sportisti, kas ikdienā vieglatlētiku apgūst Aizkraukles novada sporta skolā.

Ričards Logins izcīnīja augsto 2.vietu 200 metru skrējienā ar jaunu personīgo rekordu 25.22 sekundes. Tāpat arī Ričards atkārtoja savu personīgo rekordu 7.88 sekundes 60 metros un bija tikai 1 simtdaļu no tikšanas finālā. Beigās Ričardam 8.vieta 60 metros 73 dalībnieku konkurencē. Divus jaunus personīgos rekordus sasniedza arī Reinis Cīrulis, kurš 60 m sprintā finišēja pēc 7.98 sekundēm un izcīnīja 11.vietu, bet 200 metros ar 26.37 sekundēm bija 12.vietā. Ričards un Reinis abi ir arī izpildījuši kvalifikācijas kritērijus startam valsts čempionātā.

Lielisko personīgo rekordu 60 metru barjerskrējienā sasniedza Kadrija Amanda Birkāne – 9.33 sekundes (I sporta klase), par 0.16 labojot iepriekšējo personīgo rekordu. Tas gan šoreiz deva tikai 7.vietu, jo konkurence šajā disciplīnā ir ļoti liela un ātrākās meitenes distanci spēj veikt zem 9 sekunžu robežas. Kadrijai arī 5.vieta augstlēkšanā, pārvarot 1.55 metru augstumā novietoto latiņu.

Lodes grūdējiem Alfrēdam Lejiņam un Nikolai Beļankinai šoreiz ne visai veiksmīgi starti un attiecīgi izcīnītas 12. un 28.vieta.

13.janvārī Valmierā notika Sportland kausa I.posms, kurā piedalījās trīs koknesieši, visi no U18 vecuma. Trīssoļlēcējs Alens Geida uzstādīja lielisku personīgo rekordu – 12.94 metri un izcīnīja 2.vietu. Otram trīssoļlēcējam Oskaram Saulītim šoreiz galīgi nesekmējās un labākajā mēģinājumi sasniegti vien 11.95 metri un 9.vieta.

Personīgo rekordu sasniedza arī Marta Užule, kas trīssoļlēkšanā pēdējā mēģinājumā spēja lekt 11.26 metru tālumā un ierindojās 4.vietā, bet augstlēkšanā šoreiz tika pārvarēts 1.61 metrs un godpilnā trešā vieta.

Visbeidzot 14.janvārī notika Valmieras čempionāts vieglatlētikā, kurā koknesietis Haralds Nungurs izcīnīja 8.vietu lodes grūšanā U18 vecuma grupā ar 11.17 metriem.

LVS | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 grupai un Olijara balvu izcīņa (athletics.lv)

LVS | Sportland kauss 1.posms (athletics.lv)

KSC

Leave a Reply