11 komandas uzsāk jauno PICK-UP čempionāta sezonu

15.oktobrī Kokneses sporta hallē notika pirmais no sešiem KSC PICK-UP čempionāta basketbolā posmiem, kurā pavisam piedalījās 11 komandas. Savās grupās uzvaras posmā izcīnīja SImfoniskais orķestris, Kaimiņa karavīru kopiena un Parīzes balleres.

KSC PICK-UP čempionāts basketbolā ir amatieru basketbola turnīrs, kurā var piedalīties ikviens spēlēt gribētājs. Spēles notiek bez tiesnešu palīdzības, atskaitot dāmu grupu, un laukumā spēle notiek formātā četri pret četri. Šī turnīra mērķis ir dot iespēju ikvienam uzspēlēt basketbolu sacensību atmosfērā, gūt pieredzi, uzlabot prasmes un gūt arī pozitīvas emocijas.

Pērn turnīrā startēja 7 komandas, bet šogad komandu skaits audzis līdz 11 un iespējams arī palielināsies turnīra gaitā. Šogad arī mainīts meistarības grupu iedalījums, kas šogad ir šāds – OPEN grupa, kur var spēlēt ikviens, AMATIERU grupa, kur var spēlēt sportisti, kas ikdienā nespēlē basketbolu LBL vai LJBL un netrenējas basketbola sporta skolās, un DĀMU/BĒRNU grupa, kur spēlē jebkura vecuma dāmas un zēni, kas nav vecāki par 13 gadiem.

OPEN grupā pirmajā posmā uzvaru guva spēcīgais “Simfoniskais orķestris”, kuru pirmā vijole ir LBL2 spēlējošais Otto Bērziņš, bet viņam ļoti veiksmīgi palīdzēja Mareks Koļesņikovs, Armands Korekovs, Tomass Gercāns, Ralfs Eihentāls un Nauris Seļiverstovs. Otrie šoreiz “Tavi labākie draugi”, kuru kapteinis ir Ilmārs Suveizda. VIņa komandā spēlē arī LBL3 Aizkraukles komandā spēlējošie Kārlis Vanags un Ēriks Vilde, kā arī Ivo Igaunis, Edvīns Skudra, Jurģis Rēķis un Reinis Nungurs. Trešie šoreiz pieredzējušie “PICNIC TEAM”, kuru sastāvā iztrūka dažu traumēto vīru, bet spēlēja pieredzējušais Didzis Bērziņš, NIklāvs Vingris, Alens Paļskis, Dāvis Kalniņš un Ivars Gražulis. Bet ceturtie šoreiz turnīra jaunpienācēji “Meistari”, kuru sastāvu veidoja Aldis Sproģis, Matīss Šumskis, Kristers Bite, Edgars Butāns, Henrijs Kalniņš, Daniels Stoma, Nikolass un Alekss.

Amatieru grupā trīs no trīs spēlēm uzvarēja “Kaimiņa karavīru kopiena”, kuras sastāvu veido Toms Andersiņš, Gustavs Ozoliņš, Ģirts Jansons, Alens Geida un Oskars Saulītis. Otrie šoreiz jaunie “Huligāni”, kuru sastāvu veido Alfrēds Lejiņš, Rainers Šmits, Dominiks Rudmiezis, Ričards Logins, Valters NIkolajevs un Deivids Saldaks, trešie “LosKokoCrew”, kuru sastāvā spēlēja Andis Benuševics, Arturs Benuševics, Sandis Kohs, Mareks Trokša, Ričards Kukrevičs un Raivis Voitkunskis, bet ceturtie “Lielie bumbu mētātāji” – Artūrs Aizporietis, Haralds Nungurs, Rihards Kūla, Tomass Seļiverstovs, Valters Kalniņš, Ričards Jakubovskis, Kristiāns Andriksons un Jānis Zilbereizens.

Visbeidzot dāmu grupā uzvarēja pagājušā gada uzvarētājas “Parīzes balleres”, kuras šogad spēlē bez puišu palīdzības. Viņu sastāvā spēlēja Marta Užule, Kadrija BIrkāne, Elizabete Kalniņa, Signe Dzērve un Zanda Zariņa. Otro vietu izcīnīja pieredzējušās “Bumbu dāmām”, kuru sastāvā spēlēja Agra Bērziņa, Beāte Brauna, Monta Peciņa, Santa Gulbe un Patrīcija Bērzkalna, bet trešajā vietā Jēkabpils komanda “Šķūņa treniņnometne” – Renāte Ozola, Vitnija Krodziniece, Enija Anča, Rometa Jukša, Katrīna Geidāne, Laura Briņķe, Kristīne Radzēviča un Alise Širve.

Pēc apbalvošanas
Kaimiņu karavīru kopienas spēlētāji

Paldies visām komandām par dalību un skatītājiem par atbalstīšanu! Nākamais posms paredzēts 12.novembrī.

Foto: Aira Sipčenoka

KSC

Leave a Reply