Trīs Kokneses komandas vasaras spēļu finālā volejbolā

22.augustā Ozolnieku sporta skolas stadionā notika 18.Vasaras volejbola spēles zēniem un meitenēm. Aizkraukles NSS ar trīs komandām pārstāvēja jaunie Kokneses volejbolisti.
U12 (2012.dz.g.) zēnu komandu fināla sacensībās piedalījās 16 labākās komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Pēc apakšgrupu spēlēm visas trīs mūsu komandas iekļuva labāko astoņu skaitā.
Komanda “Pīlēni” izcīnīja augsto sesto vietu. Te jāpiebilst, ka “Pīlēni” bija turnīra visjaunākā komanda (dzimuši 2014.gadā).
Komanda “Lāčplēši” izcīnīja astoto vietu. Visai spraigajās un līdzīgu pretinieku spēlēs komanda “Koknese” pusfinālā diemžēl piekāpās nākošajiem Vasaras spēļu uzvarētājiem no Talsu NSS ar rezultātu 16:19. Spēlē par trešo vietu Vasaras spēlēs ar rezultātu 18:16 tika uzvarēta komanda no Aizputes.
Kokneses komandās spēlēja – Klāvs Strazdiņš, Roberts Kalnozols, Rimants Keišs, Ivo Fjodorovs. Toms Arājs, Renārs Vīgups, Gabriels Tirmizi, Emīls Aleksejevs, Rūdolfs Rugainis, Roberts Filipsons, Valters Užulis, Kristers Noreiks un Rihards Kalnozols.

Informāciju sagatavoja volejbola treneris Ivars Māliņš

Leave a Reply