Lazdiņa sezonu noslēdz ar 8.vietu EYOF

Bijusī koknesiete, šķēpmetēja Elza Lazdiņa, noslēgusi sacensību sezonu ar startu Eiropas jaunatnes olimpiskajā festivālā, kurā izdevās iekļūt finālsacensībās un izcīnīt 8.vietu. Elza labākajā mēģinājumā sameta 45.37 metrus tālu.

Lazdiņa jau otro gadu šķēpmešanas prasmes apgūst Murjāņu sporta ģimnāzijā un šosezon arī sasniedza jaunu personīgo rekordu, metot 48.33 metrus tālu sacensībās maijā Murjāņos. Latvijas čempionātā Elza izcīnīja uzvaru U18 vecuma grupā ar 46.70 metrus tālu metienu.

Otro gadu pēc kārtas kvalificējusies EYOF (Eiropas jaunatnes olimpiskais festivāls), Elza bija apņēmības pilna šogad nostartēt labāk nekā pērn. Iepriekšējā gadā Izdevās aizmest 43.86 metrus, kas deva 8.vietu. Šogad vietu uzlabot neizdevās un tika sasniegta tā pati 8.vieta, bet rezultāts nedaudz labāks – 45.37 metri. Pati sportiste gan nav līdz galam apmierināta ar samesto, jo sezonas galvenajā startā gribējās nostartēt vēl labāk, bet sezonā kopumā ir sasniegts progress, par ko ir jāpriecājas un tas ir jānovērtē. Sacensībās uzvarēja horvātiete Vita Barbiča, vienīgā metot pāri 60 metriem – 60.48m. Pirmās sešas sportistes meta tālāk par 50 metriem.

Sveicam Elzu un viņas treneri Andreju Vaivadu ar sasniegumiem šajā sezonā (1.v LČ U18, 2.v LZČ U18, 3.v BČ U18, 8.vieta EYOF) un vēlam veiksmīgu nākošo sezonu!

Elza Lazdiņa

Foto: Edijs Pālēns, olimpiade.lv, LETA

KSC

Leave a Reply