Koknesē aizvadītas piektās Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīssoļlēkšanā

Pagājušajā piektdienā, 7.jūlijā, Kokneses stadionā uz Māra Bružika kausa izcīņas sacensībām trīssoļlēkšanā pulcējās trīssoļlēcēji no vairākām Latvijas pilsētām.
Lai gan šoreiz dalībnieku pulks nebija tik liels, kā iepriekšējos gados, kas varētu būt skaidrojams arī ar notikušajiem Latvijas Dziesmu un Deju svētkiem, tomēr cīņa par uzvaru vairākās vecuma grupās bija sīva. Tradicionāli, sacensības atklāja pats Māris Bružiks, kurš piedalījās arī uzvarētāju apbalvošanā.

Sacensībās piedalījās arī Kokneses sportisti, izcīnot vairākas godalgas un pirmo vietu komandu ieskaitē.
Sieviešu konkurencē U16 vecuma grupā uzvaru izcīnīja daudzcīņniece Marta Užule ar 11,17 m tālu lēcienu. Otrā un trešā vieta trīssoļlēcējām no Tukuma – Katei Kadrijai Slavinskai (10,73m) un Kristiānai Gudriniecei (10,55 m). Vīriešu konkurecē U16 grupā trešā vieta Valteram Nikolajevam (9,03 m), otrā vieta Ronaldam Kožeurovam (Tukums) ar 9,20 m, bet uzvara daugavpilietim Damianam Zaņevskim (10,75 m).

U18 grupā pirmā vieta Kristiānai Vēgnerei (Tukums) ar 11,18 m, bet otrā vieta Signei Dzērvei ar 9,88 metriem.
Vīriešu konkurencē U18 grupā trešā vieta koknesietim Alenam Geidam ar 12,64 metriem, otrā vieta Robertam Turķim (Tukums) ar 13,15 m tālu lēcienu, bet uzvara ar 13,88 metriem jēkabpilietim Eduardam Sorokam.

U20 grupā pirmā un otrā vieta Jūrmalas sportistēm – Arinai Matvejevai (11,02m) un Jekaterinai Truhinai (9,51 m).

Pieaugušo konkurencē startēja un uzvaru izcīnīja Kadrija Amanda Birkāne (zināma kā U16 grupas vieglatlēte) ar rezultātu 11,51 m, otrā vieta tukumniecei Lienei Gudriniecei ar 10,35 m tālu lēcienu.
Arī kungu konkurencē divi dalībnieki. Otrā vieta Kristeram Šteinbergam (Tukums) ar 12,57 metriem, bet uzvara Sandim Dzenītim no Salaspils ar 15,09 metriem. Arī šogad Sandis uzstādīja jaunu Bružika kausa rekordu, pārspējot savu iepriekšējā gada rezultātu par diviem centimetriem.

Visbeidzot senioru grupā (sievietes 30+) startēja divas dalībnieces – Vineta Lorenca (10,06 m) un Ināra Fjodorova (8,61 m). Bet ņemot vērā, ka senioru grupā uzrādītais rezultāts tiek reizināts ar koeficientu, uzvara šajās sacensībās Inārai, sudrabs Vinetai.
Vīriešu konkurencē startēja trīs dalībnieki. Uzvara Dāvim Kalniņam ar 14,21 m, otrā vieta tukumniekam Jurim Kožeurovam ar 12,06 m, bet trešā vieta Gaidim Gailītim ar 8,43 metriem. Dāviš šajās sacensībās Bružika kausu izcīnīja jau piekto reizi.

Paldies dalībniekiem un visiem pārējiem! Uz tikšanos nākošajās sacensībās!

https://athletics.lv/lv/event/39183/mara-bruzika-kausa-izcinas-sacensibas-trissolleksana

KSC

Leave a Reply