LVS X Sportland kausa posmā visi koknesieši iekļūst top 5

27.maijā Saldū norisinājās 4. LVS X Sportland posms vieglatlētikā, kas ir Latvijas vieglatlētikas savienības organizētas starptautiskas sacensības, kurās piedalās vieglatlēti no visas Latvijas un arī no ārzemēm, šajā reizē dalībnieku skaitu papildinot Lietuvas sportistiem. Saldū piedalījās arī pieci vieglatlēti no Kokneses.

Sacensības notika divās vecuma grupās – U16 un pieaugušie. U16 ieskaitē 3.vietu trīssoļlēkšanā meitenēm izcīnīja Kadrija Amanda Birkāne, kas labākajā mēģinājumā aizlēca 11.10 metrus. par 7 cm tālāk lēca Anhela Lūse no Talsiem, bet uzvaru ar ļoti augstvērtīgu rezultātu 12.87m svinēja ventspilniece Brenda Džiliana Apsīte.

Jaunu personīgo rekordu diska mešanā sasniedza Alfrēds Lejiņš, kas meta 35.51 metra tālumā un izcīnīja 4.vietu 15 dalībnieku konkurencē. Līdz trešajai vietai Alfrēdam pietrūka 82 centimetri. Diska mešanā sievietēm startēja arī Signe Dzērve, kura šoreiz bija pārāk satraukusies, lai mestu personīgā rekorda līmenī, bet ar 26.15 metriem pietika 5.vietai. Pirmās četras dalībnieces meta vairāk par 40 metriem.

Pieaugušo sacensībās trīssoļlēkšanā startēja divi koknesieši. Sacensību apritē pēc ilgāka pārtraukuma atgriezās Ilmārs Kalniņš, kurš sezonu atklāja ar 14.44 metriem un tas viņam deva 3.vietu, piekāpjoties Rihardam Pūķim (14.63m) un Aleksim Gailītim (14.83m). Ceturto vietu izcīnīja veterāns Dāvis Kalniņš, kurš labākajā lēcienā sasniedza 13,82 metrus.

Kadrija, Alfrēds un Signe ikdienā vieglatlētiku apgūst Aizkraukles novada sporta skolā pie trenera Dāvja Kalniņa, bet Ilmārs un Dāvis trenējas kopā un pārstāv Kokneses sporta centru.

LVS | LVS x Sportland kauss 4.posms (athletics.lv)

Kadrija
Signe
Ilmārs
Ilmārs, no labās

Foto: Guntis Bērziņš, athletics.lv

KSC

Leave a Reply