“Kokneses Zolmeistarā 2023” 60 dalībnieku konkurencē uzvar Raimonds Skuja

25.martā Kokneses sporta centrā notika kāršu spēles zolīte reitinga turnīrs, kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – no visām Latvijas pusēm uz sacensībām ieradās kopā 60 dalībnieki, kas visas dienas garumā aizvadīja spraigas partijas, lai noskaidrotu labākos.

Šoreiz par uzvarētāju kļuva Raimonds Skuja, kurš aiz sevis atstāja Kasparu Greiseli, Uldi Vēveri un Ilgoni Stumbeni, bet augstajā 6.vietā turnīru noslēdza koknesietis Jānis Bērziņš. Bez Jāņa turnīra tabulā bija atrodami arī citi koknesieši, kam šoreiz gan tik labi neveicās – 31.vietā sacensības noslēdza Didzis Bērziņš, 42.vietā Pēteris Krauklis, 51.vietā Egīls Baltcers, 54.vietā Gatis Grunšteins, bet 60. – Ervīns Baltcers.

Reitinga klases turnīrs Koknesē notika pirmo reizi, bet pulcēja ne tikai daudz dalībnieku (60), bet arī ļoti kvalitatīvu dalībnieku sastāvu. Tā, piemēram, sacensībās piedalījās šī brīža reitinga 1.numurs Normunds Dāvidsons, 3.numurs Ilgvars Gritāns, sacensību uzvarētājs Raimonds Skuja reitingā ir 5.vietā, bet top 10 atrodas arī Vilnis Pelcers un Valdis Ozoliņš. Bet no reitinga top40 spēlētājiem turnīrā kopā piedalījās (ieskaitot jau piecus pieminētos) 17 zolmaņi. Ļoti zolīds dalībnieku sastāvs.

Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un piedalīšanos! Ņemot vērā dalībnieku atsaucību, rudenī, kaut kad oktobrī, tiks organizētas zolītes sacensības “Kokneses rudens”. Informācija sekos. Uz tikšanos tajās!

KSC

Leave a Reply