“Aizkraukle/Koknese” iekļūst LČ florbolā 2.līgas finālā

Ar četrām spēlēm šoreiz bija pietiekami, lai florbola komanda “Aizkraukle/Koknese” sērijā līdz trīs uzvarām ar 3-1 pārspētu FK “Vārme” un iekļūtu Latvijas florbola čempionāta 2.līgas finālā. Ceturtajā spēlē Koknesē izdevās gūt pārliecinošu uzvaru ar 13:4. Fināls notiks 7.aprīlī Lielvārdē un mūsējiem pretī stāsies Tērvetes komanda.

Regulāro sezonu “Aizkraukle/Koknese” noslēdza 2.vietā austrumos un play-off pirmajā kārtā samērā viegli tika galā ar rietumu divīzijas trešo spēcīgāko komandu FK JeNo, uzvarot sērijā ar 2-0. Otrajā kārtā jeb pusfinālā pretī stājās rietumu divīzijas uzvarētāji FK Vārme. Pirmajā spēlē Kuldīgā mūsējie vinnēja ar 9:8, bet otrajā spēlē mājnieki revanšējās un izlīdzināja rezultātu sērijā, uzvarot ar 8:5. 25. un 26.martā Kokneses sporta hallē notika trešā un ceturtā sērijas spēle.

Spēlē sestdien ļoti sīvā cīņā tika aizvadītas pirmās divas trešdaļas, pēc kurām tablo vēstīja 4:3 mājnieku labā. Trešo trešdaļu lieliski iesāka “Aizkraukle/Koknese”, kas pirmo septiņu minūšu laikā guva 5 bezatbildes vārtus, panākot jau 9:3. Līdz mača beigām tika gūti vēl divi vārti un spēles gala rezultāts 11:3. Svētdienas spēlē jau no paša sākuma “Aizkraukle/Koknese” spēlētāji prata iekarot pretinieku vārtus un jau spēles 8.minūtē tablo vēstīja 4:0 mājnieku labā. Pirmais periods noslēdzās ar 6:1, pēc otrā rezultāts bija 11:2, bet spēles beigās – 14:3. Par spēles labāko spēlētāju “Aizkraukle/Koknese” komandā atzina bebrēnieti Juri Tomaševski, kurš izcēlās ar 3+2.

Sērijā mūsējiem uzvara ar 3-1 un vieta finālā, kurš notiks 7.aprīlī Lielvārdes sporta centrā! Vēlam veiksmi un uzvaru florbola čempionātā!

Latvijas Florbola savienība » LV » 2022/2023 » Čempionāti » Playoff (floorball.lv)

KSC

Leave a Reply