KSC PICK-UP komanda “ILMJA BA”

Nedēļas nogalē, Kokneses sporta centrā norisināsies KSC PICK-UP čempionāta finālposms un līdz ar to, esam nonākuši arī līdz čempionāta komandu iepazīšanās tūres noslēgumam, proti, šodienas uznāciens pēdējai Open grupas komandai “Ilmja BA”, kura finālspēlēs būs atpazīstama zaļos kreklos ar uzrakstu “Kokneses PICK-UP 2023”.
Komandas sastāvu veido 8 spēlētāji.
Matīss Indriksons (21 gads) – Cilvēks Itālija, Cilvēks Sicīlija, jo jau divus gadus spēlē dažādās Itālijas basketbola līgās. Komandas saspēles vadītājs, kurš ļoti labi pārredz laukumu un pie reizes arī pats var iemest svarīgus metienus.
Edvīns Skudra zināms arī kā Drūpis (26 gadi) – Jēkabpils halles balss, jo regulāri ir pie mikrofona, lai veiktu paziņojumus un uzrunas. Ikdienā spēlē gan basketbolu, gan florbolu. Nodarbojas arī ar mežizstrādes darbiem. Viņa moto: “ko sēsi – to arī pļausi”.
Ilmārs Suveizda komandas kapteinis (26 gadi) – Cilvēks ferma. Pamatnodarbošanās ir piena lopkopība, taču brīvajā laikā aizraujas ar basketbolu, kā pamatā ir vēlme cīnīties un uzvarēt. Ilmārs ir enerģijas maiņas spēlētājs, kurš var ātri ieiet ritmā un izdarīt ko noderīgu uz laukuma (punkti groza apakša, kāda troika, pārtverta bumba, atlēkusī bumba, piespēle), un pēc tam ļaut uzspēlēt arī citiem komandas biedriem.
Ingars Kļaviņš (24 gadi) – Runā, ka viņš ir skaistākais čalis visā Latvijā. Latvijas čempions spēka trīsscīņā un bez šaubām arī balleris bez bailēm, jo uz laukuma viņam pretinieku nav.
Jurģis Rēķis (20 gadi) – Agrāk spēlējis RBL. Papildus spēlētājs ar labu metienu, ko arī pierādīja izšķirošais trīspunktu metiens pret komandu Team Rich.
Kārlis Patriks Vanags (23 gadi) – Cilvēks troika! Kārlis ir komandas labākais trīspunktnieku izpildītājs un viņam var uzticēt arī šķietami nereālus metienus. Ar basketbolu aizraujas kopš 7 gadu vecuma un šobrīd ir basketbola treneris.
Reinis Nungurs (24 gadi) – Komandas spēcīgākais dalībnieks, kurš agrāk nodarbojies arī ar bobsleju. Ļoti noderīgs spēlētājs groza apakšā, jo spēj savākt visas atlekušās bumbas, kuras nevar kapteinis Ilmārs.
Ivo Igaunis (21 gads) – zināms arī ar iesauku Igors. Mācās RTU būvniecībā 3.kursā. Dzīves moto: “ganjau saies”. Cilvēks hustle, jo uz laukuma ir ļoti enerģisks, un neskatoties uz ne tik lielo augumu, spēj savākt atlekušās bumbas un partvertās bumbas, kā arī iemest trīspunktniekus ar labu precizitāti.

Ilmārs piebilst, ka par konkurentiem uzskata visas komandas, bet tomēr ja jāieskicē, kuri ir nopietnākie, tad tā ir komanda “Everests” (iepriekš zināma kā “Team Rich”), jo tās ir sīvākās spēles, kur jau divreiz nācies mest uzvaru nesošo metienu, ko pa reizei paveica Kārlis Patriks Vanags un Jurģis Rēķis.

Komanda “Ilmja BA”

Tiekamies 25.februārī, Kokneses sporta centrā!

Ar “Parīzes balleriem” vari iepazīties šeit!

Ar “NAV ĪSTĀ DIENA” vari iepazīties šeit!

Ar komandu “Bumbu dāmām” vari iepazīties šeit!

Ar komandu “Everests” vari iepazīties šeit!

Ar komandu “Simfoniskais orķestris” vari iepazīties šeit!

Ar komandu “Picnic Team” vari iepazīties šeit!

KSC

Leave a Reply