IGKV basketbola komandām uzvara un 2.vieta novada sacensībās

24.janvārī Aizkraukles sporta centrā tika aizvadītas Aizkraukles novada sporta skolas organizētās sacensībās novada vidusskolu komandām, kurās piedalījās komandas no Aizkraukles, Neretas, Pļaviņam, Skrīveriem un Kokneses. IGKV jauniešu komanda sacensībās uzvarēja, bet meiteņu komandai šoreiz 2.vieta.

Puišiem par uzvaru cīnījās 6 komandas, aizvadot viena apļa turnīru. Visās piecās spēlēs uzvaras izcīnīja I.Gaiša Kokneses vidusskolas komanda, kura arī kļuva par sacensību uzvarētāju. Komandas sastāvā spēlēja 12.klases skolnieki Mikus Briežkalns, Endijs Soldans un Rinalds Kalniņš, 11.klases skolnieki Alens Paļskis un Ričards Lācītis, 10.klases skolnieki Edgars Butāns un Kristers Bite, kā arī Oskars Saulītis no 9.klases.

Meitenēm cīņā par uzvaru piedalījās trīs komandas. Par sacensību uzvarētājām kļuva Neretas vidusskolas meitenes, bet I.Gaiša Kokneses vidusskolas komandai otrā vieta, apsteidzot Aizkraukles vidusskolas komandu. Kokneses komandas sastāvā spēlēja 12.klases skolnieces Kristīne Lindenberga, Estere Vingre, Sabīne Lasmane, Lolita Griškeviča, Linda Dumpe, 10.klases skolnieces Signe Dzērve un Zanda Zariņa, 8.klases audzēkne Marta Užule un 7.klases audzēknes Elizabete Kalniņa un Kadrija Birkāne.

Audzēkņus sacensībām gatavoja sporta skolotāji Viktors Ņuhtiļins, Ivars Māliņš, Dace Skopāne un vieglatlētikas treneris Dāvis Kalniņš.

KSC

Leave a Reply