Kokneses smiltis un asfalts kopā pulcē 64 dalībniekus

27.jūlija pievakarē Kokneses stadionā notika pludmales volejbola sacensības “Kokneses smiltis” un basketbola sacensības “Kokneses asfalts”, kurās kopā piedalījās 64 sportotāji. Vislielākais dalībnieku skaits bija volejbola MIX grupā, kur pieteicās 10 pāri un sacensības tika pabeigtas vien pus vienpadsmitos.

Sieviešu konkurencē uz starta izgāja piecas komandas. Izspēlējot katra ar katru, komandas noskaidroja, ka šajā reizē labākā komanda bija “Ļoti laba doma”, kuras sastāvā spēlēja Amanda Regute un Linda Čivča. Otrajā vietā ierindojās “777 Hz” jeb Evelīna Stalidzāne un Rebeka Zekante, savukārt trešās labākās spēlētājas bija Agita Šteinberga un Krista Ģēģere – komanda “Vēl 1 vajg”.

Vīriem par balvām sacentās pavisam seši pāri. Visās spēlēs uzvaras izcīnīja un par uzvarētājiem kļuva komanda “777”, kuras sastāvā bija Niklāvs Vingris un Kaspars Greļs. Otrajā vietā sacensības noslēdza Matīss Petjukevičs un Edgars Kalnozols jeb komanda “WD 40”, bet 3.vietu izcīnīja “Iršu” spēlētāji Rinalds Kalniņš un Raivis Vilcāns.

Spraigas cīņas notika MIX grupā, kur tika saņemti pavisam 10 komandu pieteikumi. Šajās daļēji romantiskajās sacensībās dalībnieki darbojās ļoti aizrautīgi, lai partneris balstītu savu komandas biedreni un otrādi, un viegli tumšais laiks tam piešķīra vēl romantiskāku noskaņu. Pēc apakšgrupu spēlēm tika noskaidrotas astoņas labākās komandas, kuras uzsāka izslēgšanas spēles. Diemžēl ceturtdaļfinālā nācās izstāties tādiem pāriem kā Plimish 2.0, Imis un Līva, RIPA un Kurnigini. Pusfinālos tika noskaidrots, ka par pirmo vietu spēlēs “Būs nice” un Paķa, bet par bronzu cīnīsies 777 un Šokolādes saldējums. Bronzas mačā spēcīgāki bija “777” jeb Agnese Vilcāne un Niklāvs Vingris, bet finālā sev otro zelta medaļu nodrošināja Amanda Regute, kas MIX grupā spēlēja kopā ar Viesturu Mozgu. Otro vietu izcīnīja Matīss Petjukevičs kopā ar Patrīciju Kalnozolu. Ņemot vērā lielo atsaucību MIX grupā, visticamāk šāds formāts tiks iekļauts arī Kokneses sporta festivālā 20.augustā.

Visbeidzot basketbola turnīrā bija pieteikušās 4 komandas pieaugušo grupā un 1 bērnu grupā. Lai turnīrs sanāktu nedaudz plašāks, bērni tika integrēti lielajā Pegasiņu komandā un izveidotas divas Pegasiņu komandas, kas visnotaļ saturīgi spēja aizvadīt visu turnīru. Pēc viena apļa turnīra tika noskaidrots, ka čempioni šoreiz ir komanda “Jevriks”, kurā spēlēja Kokneses ielu basketbola leģenda Andrejs Grustāns, kā arī Ēriks Vilde, Armands Korekovs, MIks Kļaviņš un Mikus Briežkalns. Cīņa par otro vietu beigās izrādījās ļoti sīva, jo Pegasiņi 2 negaidīti pārspēja Rīterus un mazo punktu skaitīšanā noskaidrojās, ka otrie bija “Iesācēji” (Salvis Bērziņš, Andrejs Bāze, Andris Maskalāns, Tomass Zībarts), trešie Rīteri (Raivis Viļums, Evars Geršebeks, Otto Bērziņš, Francis Aišpurs), ceturtie Pegasiņi 2 (Toms Andersiņš, Pēteris Vīksne, Kadrija Birkāne, Elizabete Kalniņa), piektie Pegasiņi 1 (Alens Paļskis, Dāvis Kalniņš, Gustavs Alfrēds Ozoliņš, Alfrēds Lejiņš, Marta Užule).

Atgādinām, ka 20.augustā notiks Kokneses sporta festivāls, kura ietvaros notiks arī pludmales volejbola un strītbola sacensības.

KSC

Leave a Reply