Koknesieši Cēsu “Svētavots” kausā izcīna vairākas uzvaras

22.jūnijā Cēsīs notika “Svētavots” kauss lodes grūšanā un diska mešanā, kurā piedalījās arī pieci koknesieši, kuri ikdienā vieglatlētiku apgūst Aizkraukles novada sporta skolā. Pa visiem kopā tika iegūtas 3 uzvaras, 3 otrās vietas, ceturtā un piektā vieta.

Kadrija Amanda BIrkāne uzstādīja personīgo rekordu diska mešanā ar 26.68 un izcīnīja uzvaru U14 vecuma grupā. Kadrijai arī lodes grūšanā jauns personīgais – 10.55m un otrā vietā. Lodes grūšanas sacensības uzvarēja cita koknesiete Elizabete Kalniņa, kas labākajā mēģinājumā arī sasniedza jaunu personīgo rekordu – 10.75 metri.

Alfrēds Lejiņš arī sasniedza divus personīgos rekordus – lodes grūšanā 9.58 metri deva 1.vietu, bet diska mešanā ar 31.69 metriem pietika otrajai vietai U14 vecuma grupā. Savukārt daudzcīņniece Marta Užule ar personīgo rekordu izcīnīja otro vietu lodes grūšanā U16 ieskaitē – no sešiem stabiliem grūdieniem labākajā mēģinājumā lode piezemējās pie 10.33 metru atzīmes.

Visbeidzot U18 grupas pārstāvis Ričards Lācītis izcīnīja 4.vietu diska mešanā ar 36.74 metriem, bet lodes grūšanā ar 11.76 metriem Ričards bija piektais. Pats sportists pēc starta neslēpa, ka bija gaidījis vairāk, bet bija arī apņēmības pilns savu labāko sniegumu parādīt uz LČ 9.jūnijā Jelgavā.

Kadrija un Elizabete lodes grūšanas apbalvošanā
Kadrija diska mešanas apbalvošanā
Marta, 2.vieta
Alfrēds lodes grūšanas apbalvošanā
Alfrēds diska mešanā

LVS | Cēsu “SVĒTAVOTS” kauss mešanu disciplīnās (athletics.lv)

KSC

Leave a Reply