Birkāne, Kalniņa un Logins aizvadījuši startu LČ daudzcīņās

11. un 12.jūnijā Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikas daudzcīņās, kur piedalījās arī trīs U14 vecuma grupas sportisti no Kokneses. Septiņcīņā zēniem Ričards Logins izcīnīja 4.vietu, sešcīņā meitenēm 4.vieta Kadrijai Amandai Birkānei, bet Elizabete Kalniņa izcīnīja 28.vietu.

Ričards septiņcīņu veica pirmo reizi savā sportista karjerā un visu disciplīnu summā spēja savākt 2533 punktus, kas deva 4.vietu. Īpaši atzīmējams Ričarda rezultāts 1000 metros – 3:11.99, kā arī visnotaļ labs personīgais barjersprintā – 10.37 sekundes. Tāllēkšanā, augstlēkšanā un 60 metros Ričards nostartēja personīgā rekorda līmenī, bet galīgi nepadevās mešanas disciplīnas, kur šoreiz pieticīgāki rezultāti.

Kadrija Amanda Birkāne ļoti lielā konkurencē izcīnīja 4.vietu, par 12 punktiem atpaliekot no 3.vietas, summā savācot 3246 punktus. Kadrija lieliski veica šķēpa mešanu (31.52 m), kas ir jauns personīgais rekords, kā arī par 13 sekundēm uzlaboja personīgo rekordu 800 metru skrējienā (2:42.80). Arī pārējās disciplīnās rezultāti personīgā rekorda līmenī, bet veiksme šoreiz mazliet pietrūka augstlēkšanā, kur tika pārvarēts 1.41 metrs. Jāpiebilst, ka visos iepriekšējos gados ar šādu punktu summu būtu pieticis medaļas izcīnīšanai, tāpēc šis rezultāts ir ļoti augstvērtīgs.

Elizabete Kalniņa sešcīņu veica pirmo reizi. Uztraukuma rezultātā šoreiz nācās palikt bez rezultāta augstlēkšanā un 800 metros, bet lieliski padevās Elizabetes pamatdisciplīna šķēpmešana, kur viņa pēdējā mēģinājumā rīku raidīja 38.86 metru tālumā, labojot savu personīgo rekordu vairāk nekā par 3 metriem. Šis rezultāts U14 vecuma grupā ir ļoti augstvērtīgs. Summā Elizabetei šoreiz 2047 punkti.

KSC

Leave a Reply