Birkānei, Loginam un Kalniņai lieliski rezultāti Maxima jaunatnes kausā Preiļos

25.maijā Preiļos norisinājās Maxima jaunatnes kausa sacensības vieglatlētikā U14 vecuma grupai. Maxima jaunatnes kauss ir Latvijas vieglatlētikas savienības organizētas valsts līmeņa sacensības, kurās piedalās vairāki simti dalībnieku no visas Latvijas. Kokneses vieglatlētus šoreiz pārstāvēja trīs jaunie sportisti.

Kadrija Amanda Birkāne startēja trīs disciplīnās un izcīnīja tikpat godalgas, pie tam no katra kaluma pa vienai – augstlēkšanā 1.vieta ar rezultātu 1.46 metri, tāllēkšanā 2.vieta ar 4.66 metriem, bet 80m barjerās 3.vieta ar rezultātu 14.28s. Elizabete Kalniņa svinēja uzvaru lodes grūšanā ar jaunu personīgo rekordu 10.71 metrs, bet tāllēkšanā tika izcīnīta 4.vieta ar 4.34 metriem. Ričards Logins izcīnīja 2.vietu 300 metru skrējienā ar lielisku personīgo rekordu 43.47 sekundes. Bez šī lieliskā rezultāta Ričardam arī 4.vieta barjerskrējienā un 5.vieta tāllēkšanā.

Sveicam sportistus ar kārtējām ļoti labi aizvadītajām sacensībām un vēlam veiksmi arī turpmākajos startos, it īpaši valsts meistarsacīkstēs, kas notiks jūlija sākumā.

LVS | LVS/ Maxima Jaunatnes kauss (U14) (athletics.lv)

Izmantotie foto: Guntis Bērziņš, athletics.lv

Acqh5FcPOw8aNLvL23Si
Author: Guntis Berzins
Aperture: 3
Camera: ILCE-9M2
Iso: 640
Copyright: Guntis Berzins
« gada 8 »

KSC

Leave a Reply