kokneses Volejbolistiem 3.vieta Aizkraukles novada atklātajā čempionātā

5.martā Aizkraukles SC notika pēdējās četras spēles 2022.gada Aizkraukles novada atklātajā volejbola čempionātā. Čempionātā piedalījās septiņas komandas no Aizkraukles, Kokneses, Jēkabpils, Aknīstes, Sērenes, Vietalvas un Madlienas. Priekšsacīkstēs komandas izspēlēja katra sešas spēles, kurās noskaidroja četras labākās , kas piedalās pusfinālā. Pamatturnīru Kokneses komanda pabeidza, kā ceturtie un pirmajā pusfināla spēlē tikās ar pirmās vietas ieguvēju – Vietalvas komandu “Bezdelīgas”.

Diemžēl sīvā cīņā koknesieši  piedzīvoja  zaudējumu ar 1:2. Otrajā pusfināla spēlē starp Aizkraukles un Jēkabpils komandām tika noskaidrota otrā fināliste – ar rezultātu 2:0 uzvarēja Jēkabpils volejbolisti.

Nākošā spēle bija par trešo vietu starp Kokneses un Aizkraukles komandām,  kurā pārliecinoši uzvarēja Kokneses volejbolisti ar rezultātu 2:0. Kokneses komandā spēlēja Aldis Sproģis, Matīss Šumskis, Raivis Vilcāns, Rinalds Kalniņš, Endijs Soldans, Reinis Zariņš, Oskars Kalnozols, Kristers Bite, Valters Kalniņš, Roberts Bojers, Maksims Feoktistovs un Edgars Butāns. Komandu sacensībām gatavoja treneris Ivars Māliņš.

Kokneses komanda apbalvošanā
Visi medaļu ieguvēji
Kokneses komanda pēc spēles par 3.vietu

KSC

Leave a Reply