“Kokneses SC” futbolisti izcīna 2.vietu Aizkraukles čempionātā

Ar pusfināla un fināla spēlēm 6.martā Aizkraukles sporta centrā noslēdzās Aizkraukles novada atklātais čempionāts telpu futbolā, kurā septiņu komandu konkurencē medaļas par otro vietu izcīnīja Kokneses sporta centra komanda. Uzvaru turnīrā svinēja komanda “Poila”.

Regulāro turnīru, kas risinājās februārī gan Aizkraukles sporta centrā gan Kokneses sporta centrā, koknesieši noslēdza otrajā vietā. Sešās spēlēs tika gūtas 4 uzvaras, neizšķirts pret “Poilu” un zaudējums Skrīveriem. 2.vieta nodrošināja to, ka nebija jāspēlē ceturtdaļfinālā, bet uzreiz varēja spēlēt pusfinālā.

Pusfinālā ļoti spraigā cīņā koknesieši tikai pagarinājumā pieveica Pļaviņu jauniešu komandu “Cikos fināls” ar 3:2 un iekļuva finālā, kur pretī stājās regulārā turnīra uzvarētāji “Poila”, kas savā pusfinālā pārspēja “FK Madona”. Finālā pirmie vadībā izvirzījās Poilas futbolisti, bet drīz vien Koknese rezultātu izlīdzināja pēc precīza Kriša Knodzes sitiena. Brīdi vēlāk gan Poila atguva vadību, kad otro reizi spēlē precīzs bija Rolands Prohorovs un tā arī noslēdzās pirmais puslaiks. Otrajā puslaikā ritēja līdzīga cīņa, līdz vienā no pretuzbrukumiem Poila realizēja 3-1 izgājienu un panāca sev labvēlīgo 3:1. Koknesieši centās panākt izlīdzinājumu, bet reālus momentus neizveidoja un beigās piedzīvoja zaudējumu ar 1:4. Par turnīra labāko uzbrucēju tika atzīts koknesietis Ilmārs Kalniņš, kurš guva 11 vārtus, kas bija visvairāk no visiem turnīra spēlētājiem. Savukārt komandas vārtsargs Jānis Ārends tika atzīts par visa turnīra labāko vārtsargu.

Kokneses komandas sastāvā visa turnīra garumā spēlēja – Ilmārs Kalniņš, Jānis Ārends, Reinis Kuzmas, Andrejs Pavļenkovs, Kārlis Beikerts, Dāvis Kalniņš, Didzis Bērziņš, Otto Bērziņš, Dima Krupenkins, Krišs Knodze, Niklāvs Vingris, Egīls Baltcers, Kristaps Kovaļevskis, Valdis Vizulis.

Kokneses komanda saka arī lielu paldies turnīra organizētāju komandai ar Arvi Upīti priekšgalā par ļoti kvalitatīvo un radošo turnīra norisi.

KSC

Leave a Reply