Dardzāna komanda izcīna Itālijas kausu

5. un 6.martā norisinājās Itālijas kausa izcīņa volejbolā, kurā uzvaru izcīnīja koknesieša Kristera Dardzāna pārstāvētā “Sir Safety Conad Perugia”, kas finālā ar 3-1 pārspēja “Itas Trentino”.

Itālijas kausa pusfinālā Perudžas volejbolisti vispirms pārspēja “Piacenza” volejbolistus ar 3-1 un nopelnīja vietu finālā. Arī finālā gūta uzvara ar 3-1 pārspējot “Itas Trentino”. Uzvarētāju sastāvā spēlei pieteikts bija arī Latvijas izlases spēlētājs no Kokneses Kristers Dardzāns, kurš gan laukumā šajās spēlēs nedevās. Labākie Perudžas komandā punktu gūšanas ziņā bija poļi Kamils Rihlickis un Vilfredo Leons, kā arī amerikānis Metjū Andersons, bet komandas saspēli vadīja Itālijas izlases pamatcēlājs Simone Džanelli. Itālijas volejbola čempionāts (un arī Itālijas kauss) tiek uzskatīts par spēcīgāko volejbola čempionātu pasaulē un Dardzāns šajā čempionātā aizvada pirmo sezonu.

Arī čempionāta ieskaitē “Perugia” ir pirmajā vietā 13 komandu konkurencē ar 22 spēlēs izcīnītām 20 uzvarām. Kristers līdz šim ir laukumā devies divās spēlēs un protokolos atzīmējies ar četrām servēm. Kristers Dardzāns volejbolu līdz 10.klasei apguva Koknesē pie trenera Ivara Māliņa, bet pēc tam turpināja volejbola prasmes attīstīt Jēkabpils komandā “Lūši”. Pagājušajā vasarā Kristers debitēja Latvijas volejbola izlasē Eiropas čempionātā un arī parakstīja līgumu ar “Sir Safety Conad Perugia”, kas ir viena no pasaules spēcīgākajām komandām.

Lega Pallavolo Serie A (legavolley.it)

Foto: legavolley.it

KSC

Leave a Reply