Nungurs un Kalniņš startē LČ vieglatlētikā telpās

26. un 27.februārī Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts telpās pieaugušo grupā, kur uz starta izgāja arī divi Kokneses vieglatlēti. Lodes grūdējs Reinis Nungurs izcīnīja 7.vietu lodes grūšanā, bet trīssoļlēcējs Dāvis Kalniņš ierindojās 4.vietā.

Reinis Nungurs šosezon bija grūdis lodi 15.41 metru tālumā, bet šajās sacensībās neizdevās pietuvoties sezonas labākajam rezultātam un labākajā mēģinājumā sasniegts rezultāts 14.22 metri, kas deva septīto vietu. par sacensību uzvarētāju kļuva leģendārais Māris Urtāns, kurš sasniedza 17.01 metru. Kopā startēja 8 dalībnieki.

Dāvis Kalniņš trīssoļlēkšanas sacensībās sasniedza 14.35 metrus, kas ir viņa sezonas labākais rezultāts. Šoreiz tas bija pietiekami 4.vietai. Par sacensību uzvarētāju kļuva salaspilietis Sandis Dzenītis, kurš pēdējā lēcienā aizleca 14.75 metrus, otrajā vietā atstājot Marku Grantiņu no Liepājas, kurš, savukārt, uzstādīja jaunu personīgo rekordu 14.70 metri, iepriekšējo labāko sasniegumu labojot par 60 centimetriem. Trešajā vietā ierindojās Augšdaugavas NSS pārstāvis un sezonas līderis Edvīns Hadakovs, kurš no sava personīgā rekorda atpalika vairāk kā metru un labākajā mēģinājumā spēja lēkt 14.39 metru tālumā. Pavisam startēja deviņi trīssoļlēcēji.

Reinis Nungurs
Reinis Nungurs
Dāvis Kalniņš

LVS | Latvijas čempionāts telpās (athletics.lv)

Foto: Guntis Bērziņš, athletics.lv

KSC

Leave a Reply