Florbolisti gadu noslēdz 2.vietā

17.decembrī savu pēdējo spēli Latvijas čempionātā florbolā 2.līgā aizvadīja Kokneses komanda, kas savā laukumā ar 2:1 iespējams visu laiku mazrezultatīvākajā spēlē Koknesē pārspēja Līgatni, kam pirmajā aplī tika zaudēts viesos.

Kokneses komanda aizvadījusi 10 no 18 pardzētajām spēlēm un šorbīd ar 23 punktiem ieņem otro pozīciju, atpaliekot par 4 punktiem un līderiem Limbažu komandas, bet par pieciem esot priekšā Valkai, kam spēle rezervē. Pirmajā aplī Koknese izcīnīa 7 uzvaras, tai skaitā vienu pēcspēles soda metienos pār Kalsnavu, bet piedzīvoja arī divus zaudējumus, piekāpjoties Līgatnei un Limbažiem. Lai tiktu izslēgšanas spēles, komandai jātiek labāko 4 komandu skaitā savā zonā. Nākamās spēles komandai janvārī un februārī, pēdējo spēli aizvadot 25.februārī Koknesē pret Limbažiem.

Šosezon komandā visvairāk rezultativitātes punktu savācis Gatis Egle – 29 punktus, kam seko Rihards Krauklis ar 22 un Niklāvs Vingris ar 20 punktiem. Pavisam komandas rindās laukumā devušies 19 spēlētāji. Visu aktuālo turnīŗa statistiku var aplūkot šeit: LČ florbolā, 2.līga, Vidzemes zona

Foto no LFS mājaslapas

KSC

 

Leave a Reply