U-16 volejbolisti izcīna LVF kausu

Ir noslēgušās 2016. gada Latvijas Volejbola Federācijas “Kausa izcīņas” sacensības jauniešiem U-16 (2001.dz.g.) grupā. Aizkraukles NSS šajā turnīrā pārstāvēja Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 8.-9.klašu zēnu komanda. Finālturnīrs notika 3.- 4.decembrī Daugavpils volejbola skolā. Tiesības startēt finālā bija ieguvušas piecas labākās šā vecuma sporta skolu komandas – Daugavpils volejbola skola, Rīgas volejbola skola, Kuldīgas novada sporta skola, Viļakas novada sporta skola un Aizkraukles novada sporta skola.

Spraigās un garās cīņas, divu dienu garumā noskaidrojās 2016.gada LVF kausa ieguvējs – Kokneses komanda. Kokneses volejbolisti uzvarēja visās četrās spēlēs, parādot, ka māk spēlēt šo spēli un ir labi sagatavojušies turnīram. Komandā spēlēja Kristers Dardzāns, Matīss Petjukēvičs, Aldis Sproģis, Edgars Kalnozols, Jurģis Rēķis, Raivis Pālēns, Helmuts Sokolovs un Matīss Šumskis. Kristers Dardzāns un Matīss Petjukēvičs ir Latvijas U-16 kadetu volejbola izlases komandas dalībnieki. Pēdējā spēlē ar Rīgas volejbola skolu, koknesiešiem nācās spēlēt pret komandu, kur laukumā bija pieci Latvijas U-16 izlases dalībnieki! Arī tas nebija šķērslis ceļā uz mērķi – tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 3:1!

Jau janvārī sāksies Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā, kur koknesiešiem vēlreiz vajadzēs sacensties ar visām stiprākajām U-16 Latvijas komandām. Novēlu veiksmi sacensībās un uzcītību treniņos.

Volejbola treneris Ivars Māliņš

 

Leave a Reply