Vieglatlētika “Koknese sporto” pasākumā

5.decembrī norisinājās 21.”Koknese sporto” pasākums, kurā šoreiz tika izmēģināti dažādi vieglatlētikas vingrinājumi – 30 metru skrējiens gaitā, pildbumbas mešana atmuguriski, lekšana ar pieciem soļiem no vietas un apmēram 400 metru skrējiens. Šoreiz gan piedalījās salīdzinoši maz dalībnieku – ar pašiem mazākajiem, Robertu un Loti kopā sanāca 17 sportotāji.

Pie balvām šoreiz tika visi atnākušie – pirmo vietu ieguvēji (pavisam tādi bija 9) tika pie jau ierastajām KSC dāvanu kartēm, bet pārējie saņēma saldās balvas.

Uzvarētāji tika noteikti, skaitot kopā izcīnītās vietas katrā disciplīnā. Jāteic, ka vairāk par vienu dalībnieku bija tikai 2 vecuma grupās – U14 grupā meitenēm un U-12 grupā zēniem, kur katra grupā startēja pa 4 dalībniekiem. Arī U6 grupā bija divi paši jaunākie dalībnieki – Lote un Roberts, kuri gan šoreiz veica tikai 30 metru skrējienu, bet ar to bija pietiekami, lai nopelnītu veicināšanas balvas.

30 metru skrējienā gaitā labākais rezultāts Didzim Bērziņam – 3.73 sekundes, tāpat vēlamies atzīmēt citu iespēto – Evars Geršebeks – 3.79, Natālija Zeica 3.81, Evelīna Vitenberga 4.15 un Henrijs Kalniņš 4.18. Pati jaunākā no pilntiesīgajiem dalībniekiem, Elizabete Kalniņa uzrādīja rezultātu 5.16. Pildbumbas mešanā katrai grupai bija jāmet atšķirīga smaguma bumba, bet labākos rezultātus uzrādīja: Bērziņš (5kg) 16.5m, Geršebeks (3kg) 15m un Ivo Igaunis (3kg) 10.5m. Meitenēm tālākais metiens Natālijai Zeicai (3kg) 8.5 m.

Lēkšanā no vietas ar pieciem soļiem jeb piecsolī no vietas labākais rezultāts Geršebekam – 12m, 11.5 metrus iespēja Bērziņš, bet ar 10 metrus tāliem lēcieniem izcēlās Ivo Igaunis, Natālija Zeica, Evelīna Vitenberga un Estere Vingre, bet 9.5 metrus spēja aizlēkt Alise Krūmiņa un Henrijs Kalniņš.

Visbeidzot krosa skrējienā vienīgais zem minūtes paskrēja Geršebeks, bet tālākās vietās šādi rezultāti – Bērziņš 1:05, Kalniņš 1:07, Matīss Circenis 1:07, Krūmiņa 1:09 un Vitenbergai 1:12.

rez_viegl_ks_21

Koknese sporto apskatnieks Teo Rakstītājs

Leave a Reply